Ідеї використання QR-кодів у навчанні

Опис:

Ця сторінка призначена для взаємообміну свіжими ідеями й досвідом. Діліться, чим маєте, і беріть, що потрібно з теми “Ідеї використання QR-кодів у навчанні“.

Характеристика:

Уміти: вчити
Категорія: спільні ідеї
Тема: планшети і смартфони
Освітній рівень: початкова школа, середня школа, професійно-технічна освіта, вища освіта, післядипломна освіта, позашкільна освіта
Цілі: вивчити новий матеріал, формувати уміння, навички, компетенції, узагальнити й систематизувати вивчене, оцінити навчальні досягнення
Інструменти: інтернет-ресурси, комп'ютерний клас / планшети і смартфони


  Додайте власну ідею

Якщо ви використовували QR-коди у навчанні, розкажіть нам: як це було 🙂

Якщо тільки плануєте використати: опишіть свою ідею.

  Інструкція

Натисніть на рожевий "+": ви створите власний стікер, в якому можна друкувати текст, вставляти посилання та медіафайли. Існуючі стікери, які вам спободобались, рекомендуємо лайкати й коментувати.

Цей матеріал має обмеження.

Щоб побачити, відкрийте платний доступ до будь-якого з рекомендованих міні-курсів.

 Рекомендовані міні-курси

Добірка міні-курсів, які допоможуть втілити ідеї в життя:

9 Comment threads
16 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Тетяна ГіджеліцькаІрина ТопчійGalina OkhotnikСвітлана СушкоВалентина Клейменова Recent comment authors
  Підписатися  
спочатку нові спочатку старі спочатку популярні
Підписатися на
Ніна Жук

Є цікавий ресурс: plickers.com. Використовується інтерактивна дошка і смартфон вчителя. Тестування учнів за допомогою карток із кодом.

Ольга Бузницька

відчуваю себе прибульцем з минулого століття….про інтерактивну дошку наша школа тільки мріє:(

Юлія Рохман

Так. наскільки більше можливостей для викладання.

Ніна Жук

можливості для викладання збільшуються в рази, але і час на опанування дошки і підготовки до уроку теж в рази…. В той же час відмовитися вже неможливо! Постійно опановуєш щось нове.

Юлія Рохман

Я б з радістю витрачала час на опанування дошки)))

Світлана Сушко

Класний ресурс – тестування миттєве і учні одразу є бачуть результат. І телефон при ділі

Людмила Гунько

Вітаю спільноту)) Я використовую часто Plickers. Дітям надзвичайно цікаво, Можна використовувати і без Інтернету, але інтригуюче, коли є підключення до Інтернету і діти бачать миттєво свої рузультати)))0

Юлія Рохман

Цікаво. Потрібно спробувати.

Людмила Гунько

Go Pollock Ще один дуже цікавий сервіс для опитування

Людмила Гунько

Нещодавно з”явився ще один вид опитування у цьому сервісі (Go Pollock) – встановлення відповідності, але я ще не спрабувала.

Юлія Рохман

Go Pollock мені теж подобається.

Світлана Сушко

хочу теж спробувати

Світлана Сушко

погоджуюся

Ольга Бузницька

У нас в школі під час проведення психологічного тижня за допомогою QR-кодів був проведений квест. Діти зчитували з кодів слова, які були розміщені у будівлі школи на різних поверхах і складали зі слів мудрість (у кожного класу своя). Враховувались швидкість, правильність виконання завдання. Школярі були у захваті.

Юлія Рохман

У квестах гарно застосовувати QR коди

Наталія Жук

Ідеї використання описала вище, навела приклад. З цікавістю учні сприймають QR-коди. Говорю з впевненістю, бо використовую їх часто для таких завдань учням – для доступу до інструкцій, помічник при проведенні квестів тощо. А ще використовую, щоб учні дізналися черговий пароль Wi-Fi (іноді відкритий, іноді скритий за завданням) або просто так – читаємо оголошення чи побажання-мотивацію на щодень)))

Юлія Рохман

цікаві ідеї.

Svitlana Kaplun

Я не дуже часто, але використовувала ресурс Plickers. З мого досвіду можу сказати, що можна обрати 2 варіанти: 1) без списку учнів (учасників); 2) зі списком учнів. У першому випадку учасникам роздаються картки з кодами в довільному порядку – при такому використанні викладач отримує загальну реакцію класу (групи) на свої запитання – на екрані смартфона просто правильні/неправильні відповіді (красні/зелені квадратики). У другому випадку потрібно заздалегідь ввести список класу та потім на уроці роздати картки вже по списку (точніше, за номерами у списку!), то на екрані смартфона можна побачити як відповідав кожен конкретний учень. До речі, можна використати готовий список, але… Дивитись більше »

Валентина Клейменова

ОR – коди це цікаво.

Galina Okhotnik

Рекомендую QR Treasure Hunt Generator , що автоматично створює QR-вікторину із запропонованих питань

Світлана Сушко

Також пробувала. цікаво

Galina Okhotnik

Ще один цікавий ресурс https://www.qrcode-monkey.com

Ірина Топчій

Використовую QR-коди як посилання на сторінку свого блогу, де є матеріали для вивчення чи роздрукування. Видаю кожному учневі маленький код, який вони вклєюють у зошит (так ніколи не скажуть, що не знайшли те, що задавала) 🙂 Під час вивчення якоїсь теми збираю скарбничку з цікавими матеріалами для учнів ( код – посилання на ресурс в Інтернеті). Проводила QR-квест, QR-доміно, QR-лото.

Тетяна Гіджеліцька

Хороша ідея. Візьму на замітку)))