Аліна Музичук уміє використовувати конструктор уроків для інтерактивної дошки

Автор: Аліна Музичук
Тематичний напрям: виховання
Цільова аудиторія: учні початкових класів
Дата публікації: 05.10.2020
Читачів: 26

Опис

Інтерактивні завдання для elite panabord book «Вивчаємо правила дорожнього руху» спрямовані на поглиблене вивчення учнями молодших класів із порушеннями інтелектуального розвитку правил дорожнього руху. Ці завдання поєднують навчальні матеріали, практичні та інтерактивні форми й методи роботи, що сприяють формуванню знань й умінь учнів свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, розвивають пізнавальні інтереси учнів. Заняття з використанням інтерактивних вправ виховують навички свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці, навчають орієнтуватися в потоці вуличного руху.
Для створення позитивного емоційного настрою, мобілізації уваги учнів молодших класів із порушеннями інтелектуального розвитку автори пропонують римовані рядки, загадки, вірші про дорожні знаки, транспорт, інтерактивні вправи, практичні завдання, малюнки та інші пізнавальні завдання. Різноманітні види роботи допоможуть учням визначити якість засвоєння матеріалу, що забезпечить мотиваційну та розвиваючу функції.
Матеріали доступні й цікаві для учнів з порушеннями інтелектуального розвитку. Вони можуть бути використані на уроках, у позаурочний час та для проведення бесід.

Коментарі


Notes for this entry
Коментарів немає

Щоб коментувати,