Olya Dyachenko уміє використовувати конструктор уроків для інтерактивної дошки

Автор: Olya Dyachenko
Тематичний напрям: суспільство (історія, економіка, психологія тощо)
Цільова аудиторія: школярі
Дата створення публікації: 27/10/2020
Читачів: 17

Опис

Історія – це велика пригода людства, яка вже відбулася і переказується
щоразу по-новому, і кожен раз цікаво. Добірка завдань для Elite Panaboard book «Інтерактивні завдання з історії України для 7-го класу» для учнів із порушеннями інтелектуального розвитку є чудовим помічником учителя на уроках з історії України. Мета інтерактивних завдань – зробити навчальний процес цікавим, викликати мотивацію до навчання, формувати в учнів знання про історію, її сутність, забезпечити учням можливість проникнення в суть історичних подій, формувати систему знань, умінь і навичок, зокрема: закріпити і узагальнити знання й уміння, набуті на уроці, та показати учням, що урок історії – це не просто «послухати розповідь про стародавні події», а ще й виконання цікавих вправ, які не тільки дозволять практично закріпити знання, а ще й допоможуть учням у підвищенні комп’ютерної грамотності. Добірка поєднує у собі практичні та інтерактивні методи і форми навчання, які орієнтовані на розвиток пізнавальних інтересів та емоційної сфери.
Під час роботи з вправами учні матимуть змогу попрацювати з історичними картами, літописами, різними видами образотворчого мистецтва, навчаться виокремлювати головне із другорядного, аналізувати тексти, працювати над помилками, відеоматеріалами, флеш-картками, ребусами, тестами, а також online платформами LearningApps, Classtools та Study Stack.
Завдання складено на основі підручника «Косенко Ю.М., Історія України. 7 клас: підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F-70)».
Автор Дяченко Ольга, вчитель-дефектолог КЗО «Спеціальна школа «ШАНС» ДОР».

Співавтор Зінченко Олена Миколаївна

Скачати програму Elite Panaboard Book можна за посиланням внизу.