Олена Проць уміє проводити позакласні заходи

Автор: Олена Проць
Тематичний напрям: різне
Цільова аудиторія: школярі
Дата публікації: 21.11.2020
Читачів: 6

Опис

Початок навчального року - радісне відчуття, оскільки попереду багато нового та цікавого! Організуйте арт-пікнік для учнів і заряд енергії вам гарантовано надовго !

Арт -пікнік - це незабутня подія, де усі можуть вільно спілкуватися, відірвавшись від гаджетів, отримати нові знаня, стати щасливішими ! Це можливість знову відчути себе єдиною командою, виявити свій творчий потенціал!

Першовересневий арт-пікнік 2020 був особливий: змістовний, креативний, незабутній! Учні НВК с.Торгановичі створили плакат "Зупинимо COVID-19", "Карту мрії", та віршокартинки "Наше майбутнє в наших руках".

Особливу увагу приділили створенню артбуків. Артбук - колекція зображень та ілюстрацій , зібрана у вигляді альбому. Для його створення потрібно визначити форму, тему. Тоді починається найцікавіше - його наповнення! Тут можна малювати будь-чим, вклеювати вирізки із журналів, газет і дати волю фантазії!!

У рамках арт-пікніку доречним буде провести різноманітні майстер-класи , наприклад, з виготовлення різноманітних смаколиків, чи запросити відомих арт-майстрів свого регіону. МИ зустрілись із молодою художницею Людмилою Горбачик, організували виставку її картин та створили власні шедеври!!!

Творіть та витворяйте!

Фото

Коментарі


Notes for this entry
Коментарів немає

Щоб коментувати,