Зробити публікацію

Опублікуйте свій інноваційний практичний досвід і станьте популярними!

Сертифікат видається безкоштовно за перший опублікований матеріал з кожної теми, який пройшов модерацію та отримав понад 100 переглядів унікальних користувачів. За кожну наступну публікацію з теми (уміння) ви отримуватимете по 25 грн на бонусний рахунок.

Ваш матеріал повинен мати інноваційну складову: оригінальну ідею / нестандартний підхід / новий метод чи інструмент тощо. Матеріали, опубліковані раніше на інших платформах, до розгляду не приймаються.

  Правила та вимоги до публікації

 

Про авторське право
Матеріал має ілюструвати власний практичний досвід автора відповідно до теми. Не можна публікувати чужий матеріал. Допускається наявність співавторів (зазначати їх в описі), але сертифікат та інші бонуси надаються тільки основному автору. “УМІТИ” не набуває авторських прав: автором вважається користувач, який завантажив матеріал. З питань копіювання та повторного використання матеріалу звертатись безпосередньо до автора.

Відповідальність
“УМІТИ” здійснює модерацію кожного матеріалу перед його публікацією та, за потреби, повертає автору на доопрацювання. Разом з цим, відповідальність за зміст, якість та унікальність матеріалу залишається виключно на авторові. “УМІТИ” не несе відповідальності за чиїсь збитки або неотримані прибутки, пов’язані з публікацією. Читачі можуть скаржитись на публікацію (внизу сторінки). У разі виявлення об’єктивного плагіату, всі здобутки та акаунт користувача, який завантажив матеріал, можуть бути заблоковані за рішенням адміністрації “УМІТИ”.

Умови перебування публікації на “УМІТИ”
Завантажуючи матеріал, автор погоджується з його безоплатним і безстроковим перебуванням на платформі “УМІТИ” в відкритому доступі та включенням його до складу комерційних освітніх послуг на “УМІТИ”. Адміністрація “УМІТИ” може вносити незначні правки в матеріал з метою виправлення граматичних чи змістових помилок. У будь-який момент публікація може бути видалена без пояснення причини.

Поради щодо наповнення публікації
У полі “Опис” кількома реченнями подати анотацію свого досвіду та завантаженого матеріалу: основні особливості та в чому цінність (мінімум 250 символів). У полі “Файли” можна додавати текстові документи, презентації, фото проведених занять, скриншоти розроблених матеріалів, розробки в різних комп’ютерних програмах (від 1 до 6 файлів, кожний – до 50 Мб; якщо ваш тип файлу не підтримується системою, зверніться до адміністратора; якщо треба більше 6 файлів, складіть додаткові файли в архів або оформіть матеріали в презентації). У полі “Посилання” можна додати посилання на ваші матеріали в Google Диску, Youtube, онлайн-сервісах тощо (не обов’язково).

Порядок отримання сертифіката
Сертифікат видається автоматично за перший матеріал з кожної теми (уміння), який пройшов попередню модерацію та набрав мінімум 100 переглядів унікальних користувачів (в цей момент автору надійде сповіщення електронною поштою та на “УМІТИ”). У разі здійснення повторної публікації з цієї ж теми (уміння) та виконання тих же вимог, автор отримуватиме 25 грн на бонусний рахунок. Скачати сертифікат можна в меню “Мої сертифікати” або на сторінці публікації. У сертифікаті вказується актуальна кількість переглядів матеріалу на момент скачування й оновлюється при кожному повторному скачуванні. На сторінці “Мої сертифікати” автор може відредагувати своє ім’я (наприклад, додати по батькові): при скачуванні попередніх і майбутніх сертифікатів зазначатиметься саме воно. Вказувати ім’я іншої людини не можна (адміністрація “УМІТИ” це перевірятиме).

Ці правила можуть бути несуттєво змінені в будь-який момент без сповіщення авторів.

[su_youtube_advanced url=”https://youtu.be/F4gCo4t3dsE” controls=”yes” showinfo=”no” rel=”no” modestbranding=”yes” theme=”light” https=”yes”]

[gravityform id=”76″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]