Звіти в міні-курсах

Наталія Діхтяр Наталія Діхтяр


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Ознайомилась з різними генераторами QR-кодів. Вибрала для себе QR Coder. ru. Спочатку закодувала своєму 6-Б розклад, потім створила коди з посиланнями на вправи в Liarning Apps, провела тренування на уроках геометрії в 7-му та 8-му класах. Надалі обов'язково продовжуватиму використовувати цю "цікавинку". Планую трішки закодувати свій квест з математики під час проведення математичного тижня.

Виктория Чернявка Виктория Чернявка


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Урок історії з використанням QR-кодів під час проведення Тижня істрорії та правознавства. Тема уроку "Військове мистецтво козаків" 8 клас. Під час практичної роботи учні обробляли інформацію, отриману з різних джерел. Деякі дані були закодовані. Урок пройшов цікаво як для дітей, так і для вчителя.

Ірина Піскун Ірина Піскун


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Опрацювавши цей міні-курс, для себе зробила висновок, що QR-код - це не тільки новий крок у розвитку сучасних технологій, це також новий ступінь у саморозвитку вчителя. Переглянувши інформацію про всі інструменти, обрала для себе QR coder. Почала з кодування домашніх завдань,згодом і самій стало цікаво використати QR-коди якось в ході уроку. Виявилося, що багато колег

Наталія Поліщук Наталія Поліщук


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Опрацювавши даний міні-курс, я ознайомилась з різними генераторами QR-кодів. Створила коди з посиланнями на різні завдання, розробляла квести під час проведення предметного тижня. Було цікаво. Надалі планую продовжувати цю роботу.

Роман Васильович Телюк Роман Васильович Телюк


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Використовував запропонований вами інструмент QRcode-monkey: створення дизайнерських QR-кодів в якому створювали посилання з використанням графіки і веб посилань, а також https://fr.qr-code-generator.com/ в яокму при введенні текстової інформації формуваввся код, учні індивідуально вводили текстову інформацію яку при скануванні коду могли її прочитати, відувся обім кодами. Доступно і лекго використовувати будь яку за обємом інформацію в маленькому

Liudmyla Subbotina Liudmyla Subbotina


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Завдяки Qr-кодам навчилася створювати літературні, мовознавчі та краєзнавчі квести. Зокрема, було проведено літературний QR-квест «Сторінками роману "Євгеній Онєгін" О.С.Пушкіна». Коди дозволили зашифрувати значний обсяг інформації чи цілі завдання і розмістити їх у потаємних місцях чи, навпаки, на видному місці. Подібні заходи сподобались і учням і колегам, які взяли цей метод собі за оруду.

Олена Телендій Олена Телендій


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Опрацювавши даний міні-курс, я ознайомилась з різними генераторами QR-кодів. Але мені найбільше сподобався QRCode Monkey (він мені здався найлегшим). Створила коди з посиланнями на інтерактивні вправи в Liarning Apps s провела тренувальні вправи на уроці . Було цікаво. Надалі планую продовжувати цю роботу. Зокрема, під час проведення в закладі предметних тижнів, хочу розробити квест з

Вікторія Середа Вікторія Середа


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Я застосовувала QR коди на різних етапах уроку: - актуалізація( відповідь на закодовані питання); - повідомлення теми і мети( як елемент квесту, зашифрувала тему уроку); - опрацювання нового матеріалу ( перегляд відео в групах за посиланням і формулювання запитань до нього); - домашнє завдання( опрацювати закодований матеріал і виконати завдання).

Елена Гвоздикова Елена Гвоздикова


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Сьогодні провела урок-квест із зарубіжної літератури "Ф.Шиллер. Ода "До радості". Учні працювали в групах і за власним маршрутом мали оволодіти навчальним матеріалом. QR коди містили в собі робочу картку з інформацією про життя поета, відеоскрабінг про вірш, експрес-урок з літературознавчим аналізом, гімн Євросоюзу. Завдяки цьому міні - курсу навчилася створювати QR - коди(як чорно -

Светлана Снижко Светлана Снижко


Міні-курс:
Використовувати QR-коди у навчанні

Сьогодні провела урок - квест по природознавству у 3 класі із використанням QR -кодів. Завдяки цьому міні - курсу навчилася створювати QR - коди(як чорно - білі, так і кольорові) та навчила своїх учнів їх зчитувати.