Аксинія Лезнюк Аксинія ЛезнюкМіні-курс:Орієнтуватися в методиці проведення тренінгів

Що зроблено?

Протягом останнього тижня підготувала та провела два тренінгових заняття на одну тему, але з кореляцією на цільову аудиторію.
Перший проходив у стилі воркшопу і був призначений для всіх бажаючих дізнатись про ненасильницьку комунікацію. Згідно інформації з анкет - більшість учасників - освітяни, психологи, менеджери та маркетологи. Основна мета заходу - ознайомити учасників з методикою ненасильницької комунікації та формувати навики ННК через практичні вправи/діалоги.
Етапи воркшопу
- Знайомство/парні вправи на знайомство
- Вправа "Правила"
- "Діалог і я" - лекційно-тренінгова частина - варіант діалогу з ігровим закріпленням кожного блоку теоретичної інформації. Для цього були задіяні обручі-"вушка" тварин та ляльки-рукавички.
- Вправа "Почуття і потреби" на розширення словарного запасу і навичок уміти ідентифікувати свої почуття та потреби
- Вправа "Реагуємо на критику"
- Рефлексія - в ігровій формі.
Другий тренінг відбувся в стилі "Лекція+МК" на науковій конференції. Цільова аудиторія - психологи-викладацький склад, практикуючі фахівці та студенти. Тривалість - 1 год 20 хв.
Етапи були трохи змінені - через меншу тривалість та більшу фахову готовність учасників до спілкування. Було більше практичних вправ-діалогів на створення емпатійних та самоемпатійних висловлювань на основі ННК.
Через тиждень буду мати можливість ділитись тією ж інформацією, але вже з студентами - психологами. Особливістю проведення майбутнього тренінгу буде набагато більша кількість ігрових вправ, що передбачає підготовку великої кількості роздаткового матеріалу.

Що вдалося найкраще?Найбільше - зацікавленість людей до теми та велика кількість запитань після тренінгу

Що було найскладнішим?Тема для мене нова - найскладніше структурувати інформацію, розрахувати час та відчути потребу аудиторії

Дата:11/04/2019

Фото: