Міні-курс

Проводити швидкі тестування та опитування в аудиторії

Про міні-курс

Тема: Планшети і смартфони

Огляд: Сучасні онлайн-сервіси дозволяють дуже швидко опитати будь-яку кількість учасників і отримати миттєві результати у вигляді детальних таблиць або зведених діаграм. Такі сервіси створюють атмосферу гри, телевікторини і дозволяють не лише перевірити знання, а й організувати опитування чи голосування з будь-яких питань. Це зручний інструмент повсякденного збору інформації, наприклад, "який у вас настрій?", "чи підтримуєте вчинок героя?", "розташуйте пори року в правильній послідовності", "оберіть куди підемо на свято" і т.д. У цьому міні-курсі ви опануєте на практиці декілька найкращих сервісів і, сподіваємось, відчуєте комфорт і переваги такої діяльності.

За що ви сплачуєте: доступ до авторських навчальних матеріалів та їх оновлень; консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; мотиваційна система (SMS-нагадування, бонусні бали, кешбек).

Автор міні-курсу: Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, сертифікований учитель-експерт Microsoft, освітній інноватор, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

Як відбувається навчання?

Міні-курс складається з трьох етапів, які бачите нижче на цій сторінці. На першому етапі знайомитесь із чужим досвідом, на другому - придумуєте своє, на третьому - реалізуєте на практиці. Кожний етап завершується вашим звітом. Кінцева мета - виконати це практичне завдання: створіть опитування чи тест для своєї аудиторії (від 3 запитань) за допомогою будь-якого онлайн-сервісу і використайте його дистанційно або в аудиторії (якщо є змога).

Зверніть увагу: для завершення міні-курсу потрібні фото або скриншоти, які підтверджують виконання практичного завдання (якщо ви провели очне заняття, надайте фото, де видно вас, учнів і що ви робили; якщо організували дистанційну роботу, надайте скриншоти, де видно завдання і результати роботи учнів).

У будь-який момент ви можете звернутись до тьютора (кнопка "Консультація з тьютором"). Термін доступу до матеріалів необмежений, але якщо завершите міні-курс упродовж перших 5 днів, отримаєте 100 грн на бонусний рахунок, 15 днів - 50 грн, 30 днів - 25 грн.. Сертифікат видається після успішного проходження трьох і більше міні-курсів з будь-яких тем. Детальніше про сертифікат.
Етап 1: Аналіз досвіду
Досвід людей та організацій, які здобули успіх у цій темі:

Перегляд обмежено


Результати навчання (опубліковані звіти попередніх учасників):

Етап 2: Опанування нового
Етап 3: Упровадження на практиці