Міні-курс

Проводити швидкі тестування та опитування

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Сучасні онлайн-сервіси дозволяють дуже швидко опитати будь-яку кількість учасників і отримати миттєві результати у вигляді детальних таблиць або зведених діаграм. Такі сервіси створюють атмосферу гри, телевікторини і дозволяють не лише перевірити знання, а й організувати опитування чи голосування з будь-яких питань. Це зручний інструмент повсякденного збору інформації, наприклад, "який у вас настрій?", "чи підтримуєте вчинок героя?", "розташуйте пори року в правильній послідовності", "оберіть куди підемо на свято" і т.д. У цьому міні-курсі ви опануєте на практиці декілька найкращих сервісів і, сподіваємось, відчуєте комфорт і переваги такої діяльності.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • провести тестування або опитування в аудиторії або дистанційно за допомогою онлайн-сервісу;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про онлайн-сервіси для тестування учнів;
  • організувати роботу учнів, де вони створюватимуть власні тести онлайн.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Матеріали міні-курсу (платний доступ)

Практичні поради
Презентації, документи, які зорієнтують у темі: