Міні-курс

Застосовувати формувальне оцінювання

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Технологія формувального оцінювання проста й складна водночас. Проста, бо інструментарій вже є готовий і створити власний - теж не проблема. Складна, бо треба переосмислити свою вчительську роль. Це не контрольне оцінювання, де ви ставите відмітку за репродукцію знань. Це спосіб зібрання інформації про те, як учні просуваються в своєму навчанні, з якими проблемами стикаються, наскільки вміють їх долати, а також це - розширений зворотній зв'язок  для учнів. Формувальне оцінювання призначене, передусім, для відслідковування розвитку компетентностей і, як праивло, не перетворюється в оцінку в журналі. У міні-курсі ви опануєте і методику, і інструменти.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • провести формувальне оцінювання очно або дистанційно й описати: хто, що, як, для чого оцінював, як використано результати;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про методи та інструменти формувального оцінювання;
  • доберіть інструментарій, сплануйте та опишіть хід формувального оцінювання в очному занятті або дистанційно.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Матеріали міні-курсу (платний доступ)

Практичні поради
Презентації, документи, які зорієнтують у темі: