Мінікурс

Організовувати проектне навчання

Про курс

Для кого цей курс?
педпрацівники закладів освіти різних напрямів.

Чому ця тема потрібна?
Часто педагоги використовують метод проектів лише для виховної роботи і вважають результатом створений плакат чи презентацію. У цьому міні-курсі пропонуємо заглибитись: навчіться організовувати проекти на своєму предметі, в урочний час, фокусуватись не на презентацію, а на внутрішні досягнення учнів - це і має бути результатом проекту. Окрім цього, важливо продумати всі складові: проблема (життєва, цікава й зрозуміла учням), планування й пошук шляхів її рішення (це робота учнів), продукт (компетентності) і лише потім - презентація продукту. Також у міні-курсі ви опануєте онлайн-інструменти, щоб зробити проект максимально ефективним.

Як пройти курс?
опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на вибір:
  • провести невеликий проект (на одному або кількох заняттях) з автономної (без вчителя) роботою учнів, з використанням ІКТ, проблемних запитань;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про сучасне розуміння проектної технології;
  • підготувати план невеликого проекту (проблемні запитання, що саме робитимуть учні і на яких етапах, кінцевий продукт та ін.).
За що ви сплачуєте?
за довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх подальших оновлень; індивідуальні консультації з тьютором (за вашим запитом); можливість отримати сертифікат (безкоштовно) і кешбек до 100 грн. за проходження курсу.

Хто автор?
Іван Іванов Іван Іванов засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи «УМІТИ», тренер з інформаційних та інноваційних технологій, педагогічний дизайнер.

Зміст курсу

Публікації
Вибране (цікаві матеріали з теми від освітян-практиків)
Різне (публікації з розділу "Бібліотека", які стосуються теми)

Матеріали курсу
Практичні поради (презентації, документи, які зорієнтують у темі)
Інструменти (навчальні інструкції щодо використання інструментів)
Додаткові матеріали (добірка корисних матеріалів для заглиблення в тему, доробок освітян)

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей мінікурс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Інші курси

Переглянути всі курси