Міні-курс

Організовувати проектне навчання

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Часто педагоги використовують метод проектів лише для виховної роботи і вважають результатом створений плакат чи презентацію. У цьому міні-курсі пропонуємо заглибитись: навчіться організовувати проекти на своєму предметі, в урочний час, фокусуватись не на презентацію, а на внутрішні досягнення учнів - це і має бути результатом проекту. Окрім цього, важливо продумати всі складові: проблема (життєва, цікава й зрозуміла учням), планування й пошук шляхів її рішення (це робота учнів), продукт (компетентності) і лише потім - презентація продукту. Також у міні-курсі ви опануєте онлайн-інструменти, щоб зробити проект максимально ефективним.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • провести невеликий проект (на одному або кількох заняттях) з автономної (без вчителя) роботою учнів, з використанням ІКТ, проблемних запитань;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про сучасне розуміння проектної технології;
  • підготувати план невеликого проекту (проблемні запитання, що саме робитимуть учні і на яких етапах, кінцевий продукт та ін.).
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Матеріали міні-курсу (платний доступ)

Практичні поради
Презентації, документи, які зорієнтують у темі:Додаткові матеріали
Добірка корисних матеріалів для заглиблення в тему, доробок освітян.