Міні-курс

Проектувати дистанційні курси

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Багато освітян вважають цю тему надто складною для себе, бо не впевнені у своїх ІКТ-уміннях. Проте для створення сучасних дистанційних курсів зовсім не потрібно мати технічні навички, бо є онлайн-сервіси, де в кілька кліків у вас уже власний сайт, а на ньому - і теорія, і практика, і оцінювання, і взаємодія. У цьому міні-курсі ви отримаєте практичні поради: як спланувати власний курс, з чого він має складатися, а також опануєте інструменти для його створення. Уявіть, скількох проблем ви позбудитесь під час карантинів, тривалих хвороб дітей і т.д. і які переваги отримаєте: всі викладені в курсі матеріали під рукою, учні завжди знають де шукати інформацію і що робити, а у вас - значно більші методичні можливості.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • розробити й запустити на практиці частину дистанційного курсу (теорія, практика, оцінювання, спілкування тощо);
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про дистанційні курси;
  • розробити частину дистанційного курсу (теорія, практика, оцінювання, спілкування тощо) та описати: як він має бути використаний.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Публікації (безкоштовний доступ)

Досягнення освітян у цій темі:

Матеріали міні-курсу (платний доступ)

Практичні поради
Презентації, документи, які зорієнтують у темі:Додаткові матеріали
Добірка корисних матеріалів для заглиблення в тему, доробок освітян.