Міні-курс

Проектувати дистанційні курси

Про міні-курс

Тема: Дистанційне навчання

Огляд: Багато освітян вважають цю тему надто складною для себе, бо не впевнені у своїх ІКТ-уміннях. Проте для створення сучасних дистанційних курсів зовсім не потрібно мати технічні навички, бо є онлайн-сервіси, де в кілька кліків у вас уже власний сайт, а на ньому - і теорія, і практика, і оцінювання, і взаємодія. У цьому міні-курсі ви отримаєте практичні поради: як спланувати власний курс, з чого він має складатися, а також опануєте інструменти для його створення. Уявіть, скількох проблем ви позбудитесь під час карантинів, тривалих хвороб дітей і т.д. і які переваги отримаєте: всі викладені в курсі матеріали під рукою, учні завжди знають де шукати інформацію і що робити, а у вас - значно більші методичні можливості.

За що ви сплачуєте: доступ до авторських навчальних матеріалів та їх оновлень; консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; мотиваційна система (SMS-нагадування, бонусні бали, кешбек).

Автор міні-курсу: Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, сертифікований учитель-експерт Microsoft, освітній інноватор, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

Як відбувається навчання?

Міні-курс складається з трьох етапів, які бачите нижче на цій сторінці. На першому етапі знайомитесь із чужим досвідом, на другому - придумуєте своє, на третьому - реалізуєте на практиці. Кожний етап завершується вашим звітом. Кінцева мета - виконати це практичне завдання: створіть дистанційний курс або його частину за допомогою будь-якого онлайн-сервісу; опишіть структуру курсу (наприклад, теорія, тести, практичні завдання, консультації тощо). Запросіть учнів долучитись до курсу.

Зверніть увагу: для завершення міні-курсу потрібні фото або скриншоти, які підтверджують виконання практичного завдання (якщо ви провели очне заняття, надайте фото, де видно вас, учнів і що ви робили; якщо організували дистанційну роботу, надайте скриншоти, де видно завдання і результати роботи учнів).

У будь-який момент ви можете звернутись до тьютора (кнопка "Консультація з тьютором"). Термін доступу до матеріалів необмежений, але якщо завершите міні-курс упродовж перших 5 днів, отримаєте 100 грн на бонусний рахунок, 15 днів - 50 грн, 30 днів - 25 грн.. Сертифікат видається після успішного проходження трьох і більше міні-курсів з будь-яких тем. Детальніше про сертифікат.
Етап 1: Аналіз досвіду
Досвід людей та організацій, які здобули успіх у цій темі:

Перегляд обмежено


Результати навчання (опубліковані звіти попередніх учасників):

Етап 2: Опанування нового
Етап 3: Упровадження на практиці
Додаткові матеріали для заглиблення в тему: