Міні-курс

Створювати інфографіку та ментальні карти для навчання

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Інфографіка - термін на слуху і освітяни ним цікавляться, хоча при цьому не завжди використовують педагогічний потенціал інфографіки на повну. У міні-курсі ви дізнаєтесь про понад 10 варіантів її ефективного застосування, залежно від предмету, теми і мети. Багато уваги також приділяємо ментальним картам (картам знань / картам розуму), бо це потужний інструмент, який допомагає учням мислити системно, вчитись вирішувати проблеми, планувати, структурувати, аналізувати, узагальнювати. Окрім методичних ідей, у рамках цього міні-курсу ви опануєте зручні сервіси для створення і інфографіки, і ментальних карт.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • створити інфографіку або ментальну карту (в електронному вигляді) та використати її на очному занятті або дистанційно;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про інфографіку та ментальні карти;
  • створити інфографіку або ментальну карту (в електронному вигляді) та описати методику використання.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Публікації (безкоштовний доступ)

Матеріали міні-курсу (платний доступ)