Міні-курс

Використовувати планшети і смартфони у навчанні

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Ставити в аудиторії шухлядку для смартфонів чи не ставити? Вже кілька років точиться дискусія щодо доцільності гаджетів у навчанні. Для більшості педагогів найпростішим шляхом є заборона використання, але не все так просто: гаджети - це нове робоче місце ваших випусників (наприклад, згадайте, чим користуються оператори ПриватБанку). Навчальні мобільні додатки й онлайн-сервіси здатні не лише зацікавити учнів, а й суттєво розширити ваш методичний арсенал. Ми вважаємо, що освітянин може свідомо заборонити використання гаджетів тільки після того, як сам навчиться ними користуватись (з освітньою метою). Цей міні-курс відриє для вас світ гаджетів в освіті, зокрема, понад 15 ідей використання.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • застосувати мобільні гаджети на очному занятті або дистанційно (мобільні додатки, онлайн-сервіси тощо);
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про планшети і смартфони у навчанні;
  • створити власні або дібрати готові дидактичні матеріали та описати їх використання на мобільних гаджетах.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Матеріали міні-курсу (платний доступ)