Міні-курс

Використовувати планшети і смартфони у навчанні

Про міні-курс

Тема: Планшети і смартфони

Огляд: Ставити в аудиторії шухлядку для смартфонів чи не ставити? Вже кілька років точиться дискусія щодо доцільності гаджетів у навчанні. Для більшості педагогів найпростішим шляхом є заборона використання, але не все так просто: гаджети - це нове робоче місце ваших випусників (наприклад, згадайте, чим користуються оператори ПриватБанку). Навчальні мобільні додатки й онлайн-сервіси здатні не лише зацікавити учнів, а й суттєво розширити ваш методичний арсенал. Ми вважаємо, що освітянин може свідомо заборонити використання гаджетів тільки після того, як сам навчиться ними користуватись (з освітньою метою). Цей міні-курс відриє для вас світ гаджетів в освіті, зокрема, понад 15 ідей використання.

За що ви сплачуєте: доступ до авторських навчальних матеріалів та їх оновлень; консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; мотиваційна система (SMS-нагадування, бонусні бали, кешбек).

Автор міні-курсу: Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, сертифікований учитель-експерт Microsoft, освітній інноватор, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

Як відбувається навчання?

Міні-курс складається з трьох етапів, які бачите нижче на цій сторінці. На першому етапі знайомитесь із чужим досвідом, на другому - придумуєте своє, на третьому - реалізуєте на практиці. Кожний етап завершується вашим звітом. Кінцева мета - виконати це практичне завдання: доберіть готові або створіть власні завдання (в онлайн-сервісі, мобільному додатку тощо), опишіть ідеї і методику використання. Запропонуйте учням для роботи (якщо є змога).

Зверніть увагу: для завершення міні-курсу потрібні фото або скриншоти, які підтверджують виконання практичного завдання (якщо ви провели очне заняття, надайте фото, де видно вас, учнів і що ви робили; якщо організували дистанційну роботу, надайте скриншоти, де видно завдання і результати роботи учнів).

У будь-який момент ви можете звернутись до тьютора (кнопка "Консультація з тьютором"). Термін доступу до матеріалів необмежений, але якщо завершите міні-курс упродовж перших 5 днів, отримаєте 100 грн на бонусний рахунок, 15 днів - 50 грн, 30 днів - 25 грн.. Сертифікат видається після успішного проходження трьох і більше міні-курсів з будь-яких тем. Детальніше про сертифікат.
Етап 1: Аналіз досвіду
Досвід людей та організацій, які здобули успіх у цій темі:

Перегляд обмежено


Результати навчання (опубліковані звіти попередніх учасників):

Етап 2: Опанування нового
Етап 3: Упровадження на практиці