Міні-курс

Використовувати відео та аудіо в навчанні

Про міні-курс

Чому ця тема потрібна?
Нині складно уявити навчання, де не використовується відео чи аудіо, адже існує багато цікавих фільмів, відеоуроків, аудіокнижок і т.д. Цей міні-курс допоможе вам вирішити проблеми з обробкою цих матеріалів: коли, наприклад, скачане відео надто велике або в ньому треба вирізати фрагмент; коли з кількох пісень потрібно склеїти одну і т.д. Це робиться просто, тож, якщо раніше ви звертались до когось по допомогу, тепер зможете самі. У міні-курсі ви опануєте багато інструментів для обробки відео та аудіо, але зверніть увагу: тут не йдеться про зйомку власного відео та монтаж.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти міні-курс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • обробити відео чи аудіо (вирізати зайве / змінити формат / стиснути тощо) та використати очно або дистанційно.;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про використання відео та аудіо в навчанні;
  • створити власне відео або аудіо для використання в навчальному процесі.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей міні-курс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Матеріали міні-курсу (платний доступ)

Практичні поради
Презентації, документи, які зорієнтують у темі: