Мінікурс

Орієнтуватися в хмарних сервісах Microsoft Office 365 для освіти

Про мінікурс

Чому ця тема потрібна?
Дехто сприймає хмарні технології як викрадачів власного часу. Через цей етап потрібно пройти, щоб відчути той комфорт і справжню економію часу, яку дають "хмари". У цьому міні-курсі ви на практиці познайомитесь із потужними й, водночас, зрозумілими сервісами Office 365: для зберігання й обміну файлами, для створення красивих дидактичних матеріалів, для спілкування з учнями та батьками й ін. Користуватись усім цим можна безкоштовно, тож потрібно лише опанувати. Уже багато навчальних закладів України використовують Office 365 системно та продуктивно. Долучайтесь.

За що ви сплачуєте?
За довічний доступ до актуальних навчальних матеріалів з теми та їх оновлень; індивідуальні консультації з тьютором; додаткові матеріали для глибшого опанування теми; можливість отримати кешбек до 100 грн.

Як пройти мінікурс?
Потрібно буде опрацювати матеріали курсу та виконати одне з цих завдань на ваш вибір:
  • провести очне чи дистанційне навчання з використанням будь-якого сервісу Office 365 чи Office Online;
  • провести для колег тренінг / майстер-клас про використання онлайн-сервісів Office 365;
  • організувати свій хмарний простір, завантаживши файли в OneDrive і створивши дидактичні матеріали в Sway або іншому сервісі.
Хто автор?
Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи "УМІТИ", тренер з інформаційних технологій, педагогічний дизайнер. Детальніше

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей мінікурс відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин (0,2 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ


Публікації (безкоштовний доступ)

Матеріали мінікурсу (платний доступ)


Інструменти
Навчальні інструкції щодо використання інструментів: