Картка вміння
Методика проведення мозкового штурму з хімії
  Картка закрита, можете її відкрити для перегляду або отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: хімія
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: предметно-методична, організаційна
Ви навчитесь: проводити мозковий штурм з учнями зі свого предмета, обирати найкращі з запропонованих ідей різними способами.
Основний контент картки: текстова інструкція (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Мозковий штурм (англ. brainstorming) — це групова креативна техніка, спрямована на генерацію ідей та розв'язання проблем шляхом стимулювання вільного мислення та некритичного обміну думками. Цей метод був розроблений Алексом Осборном у 1950-х роках як спосіб підвищити креативну продуктивність групи за допомогою створення відкритого й невимушеного середовища для обговорення. Мозковий штурм може проводитися як офлайн, так і в онлайн-форматі, використовуючи різноманітні цифрові інструменти для спільної роботи. 

Основні принципи мозкового штурму:

- Відкладення оцінювання: утримання від критики ідей під час їх генерації, щоб сприяти вільному потоку думок.

- Кількість перетворюється на якість: заохочення учасників висловлювати якомога більше ідей, бо серед великої їхньої кількості знайдуться дійсно цінні рішення.

- Побудова на ідеях інших: учасники заохочуються розвивати або вдосконалювати ідеї одне одного, що може призвести до ще більш креативних рішень.

- Рівноправність участі: кожен учасник має можливість висловитися, незалежно від свого статусу або досвіду, що сприяє різноманітності ідей і підходів.

Інструкція

1. Визначення мети мозкового штурму

- Визначте, чому ви проводите мозковий штурм: для розв'язання проблеми, генерації ідей на певну тему, планування проєкту тощо.

- Сформулюйте чітке питання або тему, над якою буде йти робота.

 

2. Підготовка простору

- Підготуйте простір для мозкового штурм...

Ідеї

Боротьба з корозією металів: Вивчення методів захисту металів від корозії з використанням хімічних покриттів або інгібіторів. Обговорення способів їх застосування в різних галузях промисловості.

Створення екологічно чистих побутових хімікатів: Розгляд способів виробництва домашніх миючих засобів з використанням натуральних компонентів. Обговорення переваг і недоліків порівняно з традиційними п...

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?