КОНТАКТИ

Способи спілкування

Маєте запитання або пропозицію? Зверніться зручним для вас способом:

Відповіді на поширені запитання

Ми вже підготували відповіді про навчання, оплату та інші нюанси.

Інформація про суб'єкта

  • Фізична особа-підприємець Іванов Іван Юрійович.
  • Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 066 000 0000 040053 від 05.02.2016 р.
  • Провадить освітню діяльність згідно основного КВЕД - 85.59: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп'ютерній грамоті та ін. Також додатковий КВЕД - 85.60: надання послуг, які підтримують освітній процес або системи (консультування з питань освіти та ін.).
  • ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).
Перевірити статус суб'єкта можна на сайті Міністерства юстиції України:
  1. Перейдіть на сторінку запитів.
  2. Оберіть "фізичну особу-підприємця".
  3. У полі пошуку введіть ІПН: 3153422534 і натисніть Ок.
  4. Отримайте актуальну інформацію (має бути статус "Зареєстровано").

Підпишіться на оновлення

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про запуск нових вебінарів і курсів. А також підпишіться на новий Youtube-канал "Уміти", де можна дивитись усі вебінари без реєстрації (натисніть ничжче кнопку "Youtube-канал" і далі на сторінці в Youtube натисніть "Підписатись").