Інтелектуальна гра


Гра

Тижневе змагання триває до 29.09.2022, 20:00.

Це приклад завдання, яке може на вас очікувати: знайдіть 1 об'єкт, який пофарбований в неприродний для нього колір, вкажіть координати цього об'єкта: цифра і буква (без пробілу).

Щоб точно побачити своє сьогоднішнє завдання і мати змогу зіграти, спершу зареєструйтесь або увійдійть зі своїм обліковим записом.

Коли почнете гру, відобразиться завдання й піде відлік часу. Ви маєте якнайшвидше вписати правильну відповідь і натиснути "Відповісти". Кожна секунда впливатиме на ваш рейтинг.

Про гру


Щотижня (з понеділка до неділі) ви можете розв'язувати головоломки на цій сторінці і змагатись за першість у рейтингу. Винагорода за І місце - 250 грн на бонусний рахунок, ІІ - 100 грн, ІІІ - 50 грн. Щоб потрапити в рейтинг, у кожному тижневому змаганні потрібно зіграти мінімум 2 рази. Протягом 1 дня можна зіграти тільки 1 раз. Ваш загальний результат - це середній витрачений час на всі розв'язані головоломки протягом тижня. Чим цей час менший, тим вище ви в рейтингу. Тижневі змагання тривають до неділі, 23:59.Підпишіться на новини

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про найближчі вебінари та нові курси. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.