Гра

Раунд триває до 03.08.2021, 19:00.

Це приклад завдання, яке може на вас очікувати: прослідкуйте за мотузкою від трикутника до номера.

Щоб точно побачити своє сьогоднішнє завдання і мати змогу зіграти, спершу зареєструйтесь або увійдійть зі своїм обліковим записом.

Коли почнете гру, відобразиться завдання й піде відлік часу. Ви маєте якнайшвидше вписати правильну відповідь і натиснути "Відповісти". Кожна секунда впливатиме на ваш рейтинг.

Про гру

Гра на цій сторінці є доповненням до онлайн-шоу "Переможний коментар", яке транслюється у Facebook-спільноті "Уміти вчити". У кожному раунді на цій сторінці ви можете вигравати від 100 до 500 грн на бонусний рахунок УМІТИ, швидко розв'язуючи логічні головоломки. Раунд триває декілька днів між прямими ефірами шоу. Щоб претендувати на винагороду, у кожному раунді потрібно зіграти мінімум 2 рази. Протягом 1 дня можна зіграти тільки 1 раз. Ваш загальний результат - це середній витрачений час на всі розв'зані головоломки в раунді. У кожному раунді визначається 1 переможець за рейтингом (у кого середній час найменший). Рейтинг раунду тримається в секреті й оголошується в прямому ефірі шоу "Переможний коментар".

Основні умови:
  • Щоб отримати винагороду в разі вашої перемоги, потрібно дивитись пряму трансляцію шоу "Переможний коментар" (оскільки переможець обирає розмір виграшу саме в прямому ефірі). Якщо ви перемогли, але ефір пропустили, ваш виграш складе 50 грн.
  • Ваше ім'я на платформі УМІТИ та у Facebook має співпадати.
  • Головоломку, яка вам пропонується щодня, не можна замінити. Якщо ви розпочали гру, відлік часу зупиниться тільки тоді, коли ви правильно її розв'яжете.Архів

Відеозаписи попередніх ефірів.
Щоб відкрити перелік усіх записів, натисніть на кнопку вгорі праворуч.

Підпишіться на новини

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про прямі ефіри шоу та запуск нових курсів. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.