БАЗА РЕСУРСІВ

Оберіть клас і предмет:
Ще немає.

Про Базу ресурсів

"База ресурсів за класами й предметами" - це каталог Інтернет-джерел, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Тут містяться посилання на відео, дидактичні матеріали, наочність за класами, предметами й темами згідно чинних навчальних програм. Ми не перепубліковуємо матеріали, а лише даємо можливість знаходити сторонні Інтернет-ресурси. Використання повністю безкоштовне. Готуючись до занять, починайте з "Бази ресурсів", бо тут багато чого є, ви заощаджуватимете свій час.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.