Ми здатні на багато

ДОНАТ НА ЗСУ

 Ваші 25 грн наблизять перемогу

Зробіть донат на ЗСУ та отримайте за це подарунок.
На що саме зараз збираємо - дивіться нижче на цій сторінці.

Задонатити й отримати подарунок

25 грн

Безпечна операція з карткою будь-якого банку світу. Подарунок отримаєте одразу. А якщо попередньо зареєструєтесь на сайті, отримаєте 25 грн на бонусний рахунок.

 Задонатити більше 35 грн 50 грн 75 грн 100 грн 150 грн 200 грн 250 грн 300 грн

 Маєте запитання?

Подарунок

У знак вдячності за донат від 25 грн ви отримаєте подарунок - добірку корисних матеріалів з певної теми. Щодня буде нова добірка, тож заходьте до нас регулярно.

Зараз ви незареєстрований користувач, тому всі подарунки, які ви отримаєте, будуть доступні тільки з того пристрою, з якого робили донат. Зареєстрованим користувачам подарунки доступні з будь-якого пристрою, а також ми повертаємо всю суму донату на віртуальний рахунок, з якого потім можна частково оплачувати курси, вебінари чи розробки на платформі "УМІТИ".

Сьогодні вас чекає такий подарунок:


Прогрес збору

Збір до фонду "Учитель іде в ЗСУ" на поточні потреби педагогів на фронті.

Зібрано: 1785 грн / 2500 грн

71%

Дошка вдячності

Тут відображається 10 людей, які задонатили нещодавно (серед зареєстрованих на сайті, чиї імена ми знаємо). Дякуємо кожному й кожній за те, що пришвидшуєте нашу перемогу, допомагаючи вчителям на фронті.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Розкажіть освітянам про цю можливість робити донати й отримувати щоденні подарунки. Лише уявіть: якщо кожен учитель робитиме донат 25 грн щодня, ЗСУ отримуватиме від нашої спільноти щоденно 10.000.000 грн! Разом ми можемо стати реальною силою.

  Viber  Telegram