fbpx

Підвищення кваліфікації

  Нормативні документи

Центр нової освіти (ФОП Іванов І.Ю.) є суб’єктом підвищення кваліфікації,  оскільки повною мірою виконує вимоги Порядку підвищення кваліфікації та діє згідно чинних нормативних документів.

“Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб
(абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України “Про освіту”)

“Педагогічні та науково-педагогічні працівники … самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації”.
(п. 7 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800).

“Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.”
(п. 9 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

 

 

 

  Офіційні роз’яснення МОН

Лист МОН від 04.03.2020 р. “Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти”

Як вчителю підвищити кваліфікацію поза ІППО – механізм 

Можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації

 

 

 

  Інформація про суб’єкта

 • Фізична особа-підприємець Іванов Іван Юрійович.
 • Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 066 000 0000 040053 від 05.02.2016 р.
 • Провадить освітню діяльність згідно основного виду економічної діяльності – 85.59: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп’ютерній грамоті та ін.
 • ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).

 

 

  Освітні програми

На платформі “УМІТИ” розміщено офіційні освітні програми підвищення кваліфікації до всіх навчальних тем згідно вимог  (п. 10 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

Скачати освітні програми можна на сторінці кожної теми.

 

 

 Реєстр виданих сертифікатів

Тут міститься публічна інформація про видані сертифікати Центру нової освіти на платформі “УМІТИ” з 01.04.2018 р.

 

 

  У сертифікаті міститься:

 • інформація про суб’єкта підвищення кваліфікації
 • напрям навчання згідно освітньої програми
 • опис досягнутих результатів навчання (назви курсів)
 • обсяг академічних годин і кредитів ЄКТС
 • ім’я особи, яка підвищила кваліфікацію
 • дата видачі та обліковий запис
 • форма навчання
 • підпис суб’єкта
 • унікальна голограма та мокра печатка (в паперовій версії)
 • QR-код для швидкої онлайн-перевірки валідності сертифіката

Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі одразу після видачі.

Це відповідає вимогам згідно чинного “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

  Переваги сертифікатів УМІТИ

Сертифікати УМІТИ не є товаром, вони є підтвердженням успішного навчання. Відповідно, просто оплатити й скачати – неможливо.

Сертифікати за мінікурси, видані після 01.04.2018 р., підтверджують факт упровадження набутих знань у практичну діяльність (учасник публікує звіт про виконання практичного завдання, який схвалюється адміністратором, іноді не з першого разу).

Сертифікати за мікрокурси видаються після участі в обговоренні з теми курсу й проходженні непростого тесту (100% правильних відповідей). У разі помилки в тесті учасник не знає, з яким саме питанням проблема, і не може просто вгадати відповідь. Тест так чи інакше змушує опрацювати матеріали курсу.

 Як отримати сертифікати на УМІТИ

Система видачі сертифікатів на УМІТИ стає зручнішою і лояльнішою!

Відтепер сертифікати видаються не лише за кожний мікрокурс, а й за кожний мінікурс (раніше для цього сертифіката треба було пройти 3 і більше курсів).

Також тепер після успішного проходження кожного мікрокурсу або мінікурсу ви можете обрати:

 • одразу отримати окремий сертифікат в електронному вигляді з курсу, який щойно пройшли (кнопка створення сертифіката на сторінці курсу);
 • пройти ще декілька курсів з будь-яких тем і після цього отримати комплексний сертифікат з переліком усіх тем (кнопка створення сертифіката на сторінці  “Мої сертифікати”: якщо у вас є хоча б 2 пройдені курси, за які ви не отримали окремі сертифікати).

Паперова версія може бути надіслана, якщо в сертифікаті не менше 18 год.

Якщо ви пройшли мінікурси давно і не замовляли сертифікат, зверніться до адміністратора для отримання сертифіката.