Підвищення кваліфікації

  Нормативні документи

Центр нової освіти (ФОП Іванов І.Ю.) є суб’єктом підвищення кваліфікації,  оскільки повною мірою виконує вимоги Порядку підвищення кваліфікації та діє згідно чинних нормативних документів.

“Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб
(абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України “Про освіту”)

“Педагогічні та науково-педагогічні працівники … самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації”.
(п. 7 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800).

“Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … фізична особа – підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.”
(п. 9 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

 

 

 

  Офіційні роз’яснення МОН

Лист МОН від 04.03.2020 р. “Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти”

Як вчителю підвищити кваліфікацію поза ІППО – механізм 

Можливості для вчителів 2020: підвищення кваліфікації

 

 

 

  Інформація про суб’єкта

 • Фізична особа-підприємець Іванов Іван Юрійович.
 • Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 066 000 0000 040053 від 05.02.2016 р.
 • Провадить освітню діяльність згідно основного КВЕД – 85.59: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп’ютерній грамоті та ін. Також додатковий КВЕД – 85.60: надання послуг, які підтримують освітній процес або системи (консультування з питань освіти та ін.).
 • ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).

Перевірити статус суб’єкта можна на сайті Міністерства юстиції України:

 1. Перейдіть на сторінку запитів.
 2. Оберіть “фізичну особу-підприємця”.
 3. У полі пошуку введіть ІПН: 3153422534 і натисніть Ок.
 4. Отримайте актуальну інформацію (має бути статус “Зареєстровано”).

 

 

  Освітні програми

На платформі “УМІТИ” розміщено офіційні освітні програми підвищення кваліфікації до всіх навчальних тем згідно вимог  (п. 10 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

Скачати освітні програми можна на сторінці кожної теми.

 

 

 Реєстр виданих сертифікатів

Тут міститься публічна інформація про видані сертифікати Центру нової освіти на платформі “УМІТИ” з 01.04.2018 р.

 

 

  У сертифікаті міститься:

 • інформація про суб’єкта підвищення кваліфікації
 • напрям навчання згідно освітньої програми
 • опис досягнутих результатів навчання (назви курсів)
 • обсяг академічних годин і кредитів ЄКТС
 • ім’я особи, яка підвищила кваліфікацію
 • дата видачі та обліковий запис
 • форма навчання
 • підпис суб’єкта
 • унікальна голограма та мокра печатка (в паперовій версії)
 • QR-код для швидкої онлайн-перевірки валідності сертифіката

Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі одразу після видачі.

Це відповідає вимогам згідно чинного “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

  Переваги сертифікатів УМІТИ

Сертифікати УМІТИ не є товаром, вони є підтвердженням успішного навчання. Відповідно, просто оплатити й одразу скачати – неможливо.

Сертифікати за 2-годинні методичні курси видаються після обов’язкового перегляду матеріалів, участі в обговоренні з теми курсу й проходження тесту (100% правильних відповідей).

Сертифікати за 2-годинні вебінари видаються після обов’язкового перегляду вебінару в прямому ефірі або в запису та проходження тесту (100% правильних відповідей).

 Як отримати сертифікати на УМІТИ

Система видачі сертифікатів на УМІТИ стає зручнішою і лояльнішою!

Після успішного проходження кожного курсу або вебінару ви можете обрати:

 • одразу отримати окремий сертифікат в електронному вигляді з теми, яку щойно пройшли (кнопка створення сертифіката на сторінці курсу/вебінару);
 • пройти ще декілька курсів/вебінарів з будь-яких тем і після цього отримати комплексний сертифікат з переліком усіх тем (кнопка створення сертифіката на сторінці  “Мої сертифікати”: якщо у вас є хоча б 2 пройдені теми, за які ви не отримали окремі сертифікати).

Паперова версія може бути надіслана при отриманні комплексного сертифікату за вашим бажанням.