Підвищення кваліфікації

ПРО СУБ'ЄКТА Й СЕРТИФІКАТИ

Нормативні документи

Центр нової освіти (ФОП Іванов І.Ю.) є суб'єктом підвищення кваліфікації,  оскільки повною мірою виконує вимоги Порядку підвищення кваліфікації та діє згідно чинних нормативних документів.

"Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб" (абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України "Про освіту")

"Педагогічні та науково-педагогічні працівники ... самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації". (п. 7 "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21 серпня 2019 р. № 800).

"Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути ... фізична особа - підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників." (п. 9 "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).

Інформація про суб'єкта

 • Фізична особа-підприємець Іванов Іван Юрійович.
 • Номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 2 066 000 0000 040053 від 05.02.2016 р.
 • Провадить освітню діяльність згідно основного КВЕД - 85.59: академічне навчання, діяльність навчальних центрів, які пропонують курси з корекції (додаткової підготовки з певної дисципліни), діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації, навчання мовам і навичкам спілкування, навчання комп'ютерній грамоті та ін. Також додатковий КВЕД - 85.60: надання послуг, які підтримують освітній процес або системи (консультування з питань освіти та ін.).
 • ІІІ група єдиного податку, що дає змогу укладати угоди й здійснювати безготівкові розрахунки з юридичними особами (навчальними закладами, управліннями освіти тощо).
Перевірити статус суб'єкта можна на сайті Міністерства юстиції України:
 1. Перейдіть на сторінку запитів.
 2. Оберіть "фізичну особу-підприємця".
 3. У полі пошуку введіть ІПН: 3153422534 і натисніть Ок.
 4. Отримайте актуальну інформацію (має бути статус "Зареєстровано").

Теми та напрямки навчання

Підвищення кваліфікації підпрацівників здійснюється в рамках методичних 4-годинних, практичних 30-годинних курсів або 2-годинних вебінарів з загальнопедагогічних тем або за предметами.

Вміст сертифікату

 • інформація про суб'єкта підвищення кваліфікації
 • напрям навчання згідно освітньої програми
 • опис досягнутих результатів навчання (назви курсів)
 • обсяг академічних годин і кредитів ЄКТС
 • ім'я особи, яка підвищила кваліфікацію
 • дата видачі та обліковий запис
 • форма навчання
 • підпис суб'єкта
 • унікальна голограма та мокра печатка (в паперовій версії)
 • QR-код для швидкої онлайн-перевірки валідності сертифіката
Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі одразу після видачі.

Це відповідає вимогам згідно чинного "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21 серпня 2019 р. № 800 (п. 13).

Зразок сертифіката

Переваги "УМІТИ"

Сертифікати УМІТИ не є товаром, вони є підтвердженням успішного навчання. Відповідно, просто оплатити й скачати неможливо, потрібно пройти навчання.

Сертифікати за 4-годинні методичні курси видаються після перегляду матеріалів, участі в обговоренні з теми курсу та проходження тесту.

Сертифікати за 30-годинні практичні курси видаються після реалізації набутих знань на практиці та отриманні схвального відгуку від колег.

Сертифікати за 2-годинні вебінари видаються після перегляду вебінару в прямому ефірі або в запису та проходження тесту.

Як отримати сертифікат

Після успішного проходження кожного курсу або вебінару ви можете обрати:
 • одразу отримати окремий сертифікат в електронному вигляді з теми, яку щойно пройшли (кнопка створення сертифіката на сторінці курсу/вебінару);
 • пройти ще декілька курсів/вебінарів з будь-яких тем і після цього отримати комплексний сертифікат з переліком усіх тем (кнопка створення сертифіката на сторінці  "Мої сертифікати": якщо у вас є хоча б 2 пройдені теми, за які ви не отримали окремі сертифікати).
Паперова версія може бути надіслана при отриманні комплексного сертифікату за вашим бажанням.