Можете обрати інший клас:
Ще немає.
ІнформатикаІсторіяАнглійська моваБіологіяГеографіяЗарубіжна літератураМатематикаМистецтвоОснови здоров'яТрудове навчанняУкраїнська літератураУкраїнська мова
Романтика пригод і фантастики. Леся Воронина. Володимир Арєнєв. Неда Неждана. (у розробці)
Поетичне бачення світу. Леся Українка. Микола Вінграновський. Ліна Костенко. Ірина Жиленко. Оксана Радушинська. (у розробці)
Гумор і сатира. Остап Вишня. Олександр Виженко. Іван Андрусяк. (у розробці)
Мудрість байки. Григорій Сковорода. Леонід Глібов. Микита Годованець. (у розробці)
Ліричні послання Україні. Павло Чубинський. Тарас Шевченко. Іван Франко. Микола Вороний. Михайло Ткач. Дмитро Кремінь. (у розробці)
Різдвяні дива. Ігор Калинець. Богдана Матіяш. Олександр Гаврош. (у розробці)


Про Базу ресурсів

"База ресурсів за класами й предметами" - це каталог Інтернет-джерел, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Тут містяться посилання на відео, дидактичні матеріали, наочність за класами, предметами й темами згідно чинних навчальних програм. Ми не перепубліковуємо матеріали, а лише даємо можливість знаходити сторонні Інтернет-ресурси. Використання повністю безкоштовне. Готуючись до занять, починайте з "Бази ресурсів", бо тут багато чого є, ви заощаджуватимете свій час.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.