Картка вміння
Учнівські проєкти з зарубіжної літератури у вигляді цифрових колажів
  Картка закрита, можете її відкрити для перегляду або отримати сертифікат.

Неавторизований користувач


За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: зарубіжна література
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: предметно-методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: створювати цифрові колажі в сервісах Brush Ninja та Canva, ініціювати учнівські проєкти зі створенням колажів.
Основний контент картки: текстова інструкція та зображення (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Цифровий колаж - це мистецьке або тематичне композиційне зображення, створене за допомогою цифрових інструментів, яке об'єднує різні елементи, такі як фотографії, графіка, текст, для передачі певної ідеї чи розкриття теми.

Учнівський проєкт - це самостійна активна діяльність учня або групи учнів, яка може містити дослідження, творчість і виконання різноманітних завдань з метою навчання, розвитку навичок або розв'язання конкретної проблеми. Результат проєкту може бути презентований, наприклад, у вигляді колажу.

Brush Ninja, Canva - це вебсервіси, які, зокрема, надають простий безкоштовний інструмент для створення колажів на основі власних зображень або емоджі. Є можливість обрати й налаштувати структуру колажу на свій смак і скачати файл зображення з готовим результатом.

Інструкція

Створення фотоколажів у Brush Ninja

1. Відкрийте сервіс Brush Ninja (колажі) - спеціальну сторінку для колажів. Реєстрація в сервісі не потрібна.

2. Праворуч оберіть потрібну структуру майбутнього колажу (рис. 1). Для зручності можете "відсікти" непотрібні варіанти, натиснувши кнопки 2-9 (потрі...

Ідеї

Літературний герой в емоджі: Учням потрібно використовувати набір емоджі, щоб створити колаж, що зображує головного героя літературного твору. Це дозволить учням уважніше прочитати твір, а також розкрити свою креативність у створенні колажу.

Книжкові помилки: Учням потрібно знайти зображення з помилками, пов'язаними з зарубіжною літературою (наприклад, неправильні риси обличчя герої в екраніза...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?