20.06 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)
  Картка вміння
Створення мальованих GIF-анімацій
  Картка частково доступна, але можете відкрити її повністю та отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: загальна педагогіка (універсально)
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: створювати власні анімації в сервісі Brush Ninja, організовувати роботу учнів зі створення анімацій
Основний контент картки: відеоінструкція (безоплатний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Відеоінструкція

Безоплатний вільний перегляд.

Щоб не пропускати появу інших корисних відео, підпишіться на ютуб-канал УМІТИ:

Ключові поняття

Brush Ninja - це онлайн-інструмент, який дозволяє користувачам легко створювати рухомі анімації без необхідності реєстрації або завантаження програм. Він пропонує простий у використанні інтерфейс з різними інструментами для малювання, що дозволяє користувачам створювати анімаційні секвенції кадр за кадром.

Формат GIF (Graphics Interchange Format) - це бітмапний формат зображення, який використовується для створення анімацій та зображень з індексованою палітрою кольорів. GIF підтримує прозорість і може містити кілька зображень (кадрів), які відображаються послідовно, створюючи ефект анімації. Через свою широку сумісність і ефективність у зображенні простих анімацій, формат GIF став популярним у веб-дизайні та соціальних мережах.

Анімування як метод навчання - це педагогічний підхід, який включає використання анімації для посилення навчального процесу, покращення засвоєння інформації та збільшення мотивації учнів. Анімаційні матеріали можуть візуалізувати складні поняття, процеси або історичні події, роблячи навчання більш цікавим та зрозумілим. Анімація як метод навчання застосовується в різних освітніх контекстах, включаючи шкільну освіту, вищу освіту, корпоративне навчання та онлайн-курси.

Ідеї

Візуалізація життєвого циклу метелика: Учні можуть створити анімацію, що показує перетворення від яйця до гусениці, потім до кокона і, нарешті, метелика. Це допоможе зрозуміти процес метаморфози.

Анімовані історичні події: Створення коротких анімацій для опису важливих історичних подій або винаходів, допомагаючи учням краще запам'ятовувати дати та факти.

Пояснення математичних теорем: Викорис...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?