Картка вміння
Генерація презентацій за допомогою нейромережі в сервісі Prezo
  Картка частково вам доступна, але можете відкрити її повністю та отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: загальна педагогіка (універсально)
Напрям: інформаційні технології
Компетенції: інформаційно-цифрова, методична
Ви навчитесь: створювати презентації в онлайн-сервісі Prezo за допомогою штучного інтелекту, редагувати згенеровані презентації, застосовувати їх в освітньому процесі.
Основний контент картки: відеоінструкція (безоплатний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Відеоінструкція

Безоплатний вільний перегляд.

Щоб не пропускати появу інших корисних відео, підпишіться на ютуб-канал УМІТИ:

Ключові поняття

Prezo.ai є сервісом, що дозволяє створювати презентації, документи та вебсторінки за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Цей інструмент використовується для перетворення довгих документів на презентації, додавання зображень, створених за допомогою ШІ, а також створення тем і макетів для слайдів. Prezo.ai пропонує користувачам можливість швидкого створення візуально привабливих презентацій з інтерактивними блоками​​​​​​.

Цифрові презентації — це електронні версії традиційних презентаційних матеріалів, таких як слайди, які використовуються для демонстрації інформації або ідей перед аудиторією через комп'ютери, планшети або інші цифрові пристрої. Цифрові презентації можуть включати текст, зображення, відео, анімації та інтерактивні елементи, що робить їх більш ефективними для передачі повідомлень. Сервіси, подібні до Prezo.ai, полегшують створення цифрових презентацій, надаючи інструменти для швидкого та інтуїтивного дизайну.

Генеративні нейромережі — це тип алгоритмів штучного інтелекту, які використовуються для створення нових даних, які можуть бути схожими, але не ідентичними до даних, на яких вони були навчені. Це включає зображення, текст, звук і відео. Генеративні нейромережі зазвичай використовуються у машинному навчанні для розв'язання задач, пов'язаних зі створенням контенту, таких як автоматичне генерування тексту, художні зображення, імітація стилю письма або музики.

Ідеї

Історії з минулого: Використовуйте Prezo для створення інтерактивних презентацій з історії, де штучний інтелект допоможе візуалізувати історичні події, додаючи зображення епох, відомих особистостей та артефактів.

Наукові дослідження: Створіть презентації, що підсумовують ключові наукові відкриття або теорії, з використанням AI для генерації зображень складних наукових концептів та діаграм.

Лі...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?