Картка вміння
Генерація зображень у сервісі Ideogram для розвитку творчих здібностей учнів
  Картка частково доступна, але можете відкрити її повністю та отримати сертифікат.

Неавторизований користувач


За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: загальна педагогіка (універсально)
Напрям: формування ключових компетентностей
Компетенції: методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: генерувати різнотипні зображення за допомогою штучного інтелекту, застосовувати цю технологію з метою розвитку творчих здібностей учнів.
Основний контент картки: відеоінструкція (безоплатний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Відеоінструкція

Безоплатний вільний перегляд.

Щоб не пропускати появу інших корисних відео, підпишіться на ютуб-канал УМІТИ:

Ключові поняття

Творчі здібності учнів - це потенціал і здатність учнів до винахідливості, оригінальності мислення, створення нових ідей або продуктів, а також здатність до інноваційного розв'язання проблем.

Ideogram - вебсервіс для генерації зображень за текстовим запитом (промптом), який функціонує на базі генеративної нейромережі. Щодоби користувачу надається безкоштовно 25 генерацій.

Генеративна нейромережа - це тип нейронної мережі штучного інтелекту, яка використовується для генерації нових даних, що мають схожі характеристики з навчальним набором даних. Генеративні нейромережі знаходять застосування в різних областях, включаючи створення зображень, музики, текстів та інших форм контенту.

Ідеї

Створення віртуальних арт-галерей: Учні можуть використовувати Ideogram для створення унікальних арт-об'єктів, які потім будуть представлені в онлайн-галереї, організованій школою або класом.

Дизайн обкладинок для книг: Задайте учням проект зі створення обкладинок для улюблених книг або власних творів, використовуючи Ideogram для генерації зображень, які відображають суть книги.

Розробка наук...

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?