Картка вміння
Створення дизайнерських текстових написів за допомогою штучного інтелекту

  Зараз діє тимчасова знижка!

Встигніть відкрити цю картку за 40 грн замість 60 грн. Ви отримаєте доступ до корисних матеріалів назавжди і сертифікат на 2 год. (після виконання підсумкового завдання).
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Відкрити картку + сертифікат

60 грн   40 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: загальна педагогіка (універсально)
Напрям: інформаційні технології
Компетенції: інформаційно-цифрова, інноваційна
Ви навчитесь: генерувати текстові написи в різних стилях за допомогою штучного інтелекту, організовувати освітню діяльність на основі цього прийому.
Основний контент картки: відеоінструкція (безоплатний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Відеоінструкція

Безоплатний вільний перегляд.

Щоб не пропускати появу інших корисних відео, підпишіться на ютуб-канал УМІТИ:

Ключові поняття

Сервіс Adobe Firefly Fonts - це інструмент від Adobe, який дозволяє застосовувати стилі або текстури до тексту за допомогою простого текстового запиту (промпту). Він генерує креативні та унікальні текстові ефекти, використовуючи генеративний ШІ-двигун Adobe Firefly.

Дизайнерське оформлення написів - це процес створення візуально привабливих текстових композицій, який включає вибір шрифтів, кольорів, розміщення та інших елементів дизайну для підвищення естетичної цінності та читабельності тексту.

Штучний інтелект - це галузь комп'ютерних наук, що займається створенням машин, здатних імітувати людське мислення та поведінку. Це включає навчання, розуміння мови, сприйняття, вирішення проблем та прийняття рішень. ШІ може застосовуватися в різних областях, від розпізнавання образів до автоматизації процесів.

Ідеї

Оформлення проектів з історії: Учні можуть використовувати Adobe Firefly Fonts для створення заголовків і текстових блоків у своїх проектах з історії, імітуючи стиль епохи, про яку вони розповідають.

Дизайн обкладинок для шкільної газети: Заохочуйте учнів використовувати Adobe Firefly Fonts для створення привабливих обкладинок та заголовків для шкільної газети або журналу.

Візуалізація віршів...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?