Картка вміння
Організація психологічної роботи за допомогою цифрових ментальних карт Coggle

  Зараз діє вигода з бонусами!

Можете відкрити цю картку, сплативши 50% вартості зі свого бонусного рахунку. Ви отримаєте доступ до корисних матеріалів назавжди і сертифікат на 2 год. (після виконання підсумкового завдання).

Неавторизований користувач


За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.



Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: психологія
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: організаційна, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: створювати й використовувати ментальні карти в сервісі Coggle
Основний контент картки: текстова інструкція та зображення (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Ментальні карти (карти знань, карти розуму) - це візуальний метод для представлення й структурування ідей, понять і зв'язків між ними. Метод допомагає візуалізувати та структурувати інформацію з потрібної вам теми.

Сервіс Coggle - це онлайн-інструмент для створення ментальних карт. Він надає зручний україномовний інтерфейс та широкі безкоштовні можливості, містить готові матеріали, створені іншими авторами.

Систематизація знань - це процес організації та структурування інформації з метою створення системи чіткого та логічного уявлення про певну тему. Цей процес охоплює визначення зв'язків між різними поняттями, розташування їх у логічній послідовності та створення структури, яка полегшує розуміння й використання цих знань. Систематизація знань допомагає впорядковувати інформацію, зробити її доступною та використовувати ефективно для досягнення конкретних цілей.

Інструкція

1. Відкрийте сервіс Coggle. Натисніть внизу кнопку "Зареєструватися зараз" (рис. 1) і здійсніть реєстрацію зручним способом (наприклад, через Google-акаунт).

2. Після входу натисніть вгорі зелену кнопку "+ Створити діаграму".

3. Ви опинитесь на білому полотні, праворуч буде панель з підказками ...

Ідеї

Визначення основних етапів розвитку дитини: Створення ментальної карти, що відображає різні етапи психологічного розвитку дитини, може допомогти шкільному психологу краще розуміти й оцінювати етапи дитячого розвитку, що своєю чергою призведе до зміцнення співробітництва з вчителями та батьками для кращої підтримки учнів.

Планування та організація індивідуальних зустрічей з дітьми: Ментальні ка...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).



Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?