Картка вміння
Створення й використання аркушів завдань з хімії у сервісі Canva
  Картка закрита, можете її відкрити для перегляду або отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: хімія
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: предметно-методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: створювати аркуші завдань у сервісі Canva, поширювати їх різними способами та використовувати в педагогічній діяльності.
Основний контент картки: текстова інструкція та зображення (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Аркуш завдань - це документ, який містить певні практичні завдання. Він може містити текст, зображення, відео та інші елементи. Аркуш завдань можна створити з нуля або використовувати один із шаблонів Canva з готовим дизайном, який можна коригувати. 

Canva - це веб-платформа для створення графічного дизайну та редагування зображень, яка надає широкий спектр інструментів для створення різноманітних медіа-матеріалів, таких як логотипи, постери, презентації, соціальні медіа-зображення та інше. Canva відома своєю простотою використання, багатими наборами шаблонів та графічних елементів, які дозволяють навіть неспеціалістам створювати професійні дизайни. У Canva робочі аркуші не є повноцінно інтерактивними, але деякі способи їхнього застосування можуть передбачати практичну роботу учнів.

Інструкція

Створення аркуша завдань у сервісі Canva

1. Відкрийте сервіс Canva.

2. Зареєструйтесь / увійдіть у свій обліковий запис.

3. На головній сторінці у рядку пошуку введіть "Аркуш завдань" і натисніть на клавіатурі Enter.

4. Натисніть кнопку "Усі фільтри" та виберіть категорію, тему, клас. Після ч...

Ідеї

Впорядкування елементів: Створіть аркуш завдань, де розмістіть зображення елементів з таблиці Менделєєва у довільному порядку. Завдання учням: впорядкувати елементи періодичного закону на аркуші Canva, щоб підвищити їхнє розуміння структури таблиці.

Хімічні пазли: Створіть пазли на аркуші завдань з хімії за допомогою Canva, де учні мають складати різні хімічні формули, назви речовин або реакці...

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?