20.06 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)
  Картка вміння
Організація учнівських досліджень з зарубіжної літератури за допомогою ресурсу Google Академія
  Картка закрита, можете її відкрити для перегляду або отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: зарубіжна література
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: предметно-методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: організовувати самостійні та групові навчальні дослідження в науковому онлайн-середовищі
Основний контент картки: текстова інструкція та зображення (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Google Академія — це безплатний вебресурс, який надає доступ до великої кількості наукових та академічних матеріалів з усього світу. Цей інструмент дозволяє користувачам шукати наукові статті, книги, конференційні публікації та інше. Google Академія допомагає учням, вченим і дослідникам знаходити актуальні та вірогідні джерела для своїх наукових робіт і досліджень.

Учнівські навчальні дослідження — це процес, у якому учні вивчають і досліджують конкретну тему чи проблемне питання з метою розширення своїх знань та розвитку навичок пошукової аналітичної роботи. Цей вид навчання акцентує на самостійності та активній ролі учня в процесі здобуття знань. Учні збирають та аналізують інформацію, потім представляють результати свого дослідження.

Інструкція

Починаємо дослідження.

1. Відкрийте сайт Google Академія. Щоб мати доступ до всіх функцій, переконайтесь, що ви знаходитесь у своєму акаунті Google. Якщо ні, - увійдіть в акаунт, натиснувши вгорі "Увійти". Мова інтерфейсу перемикається внизу ліворуч кнопкою з зображенням планети.

2. У полі пошу...

Ідеї

Вплив культурних контекстів на сприйняття та інтерпретацію літературних творів: Досліджуйте, як різні культурні фони впливають на сприйняття та розуміння зарубіжних літературних творів.

Феміністичний аналіз літературних героїнь: представлення жінок у світовій літературі: Розглядайте ролі та взаємодії жіночих героїнь у зарубіжних літературних творах та їхнє відображення гендерних стереотипів.

...

Інші картки

Тут бачите інші картки, які можуть вас зацікавити.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?