Картка вміння
Створення фліпбуків з фізики в сервісі OurBoox
  Картка закрита, можете її відкрити для перегляду або отримати сертифікат.
За цю картку видається офіційний сертифікат на 2 год.Що робити?
Ви можете відкрити картку за зниженою ціною для перегляду вмісту або придбати повний доступ з сертифікатом.

Відкрити картку

15 грн

Відкрити картку + сертифікат

60 грн
Ціна може знизитись після вашого входу. Безпечна оплата карткою.

Маєте запитання щодо оплати?

Ви не в системі. Вхід відкриває всі можливості платформи УМІТИ.
 Про цю картку

Предмети: фізика, астрономія
Напрям: освітні методи й технології
Компетенції: предметно-методична, інформаційно-цифрова
Ви навчитесь: Створювати фліпбуки в OurBoox, використовувати їх в освітній діяльності.
Основний контент картки: текстова інструкція та зображення (платний перегляд)
Академічний обсяг: 2 год. (0,06 кредиту ЄКТС)
Освітня програма: переглянути
Сертифікат: для вас ще недоступний

Ключові поняття

Цифровий фліпбук - це електронна версія традиційного фліпбука, яка зазвичай представляється у вигляді віртуального документа або файлу. У цифровому фліпбуці послідовні зображення розташовані на окремих сторінках, і відтворення руху відбувається за допомогою ефекту перегортання сторінок або інших анімаційних ефектів, що імітують традиційний фліпбук. Цифрові фліпбуки можуть використовуватися для різних цілей, таких як створення інтерактивних історій, віртуальних каталогів, навчальних матеріалів тощо. 

OurBoox - це онлайн-платформа для створення та публікації електронних книг. Цей вебсервіс надає користувачам можливість створювати ілюстровані книги, комікси, альбоми тощо, використовуючи текст, зображення та інші мультимедійні елементи. Ourboox дозволяє створювати контент і ділитися ним з іншими користувачами онлайн. Також він може слугувати як платформа для самостійної публікації та поширення креативних робіт. У безкоштовній версії сервісу можна створити до 3 книг. Перегляньте Приклади фліпбуків.

 

Інструкція

Створення фліпбука з файлів PDF

1. Відкрийте сервіс OurBoox.

2. Зареєструйтеся / Увійдіть на Ourboox за допомогою адреси електронної пошти та пароля.

3. Скористайтеся перекладом вебсторінки (натисніть праву кнопку миші - оберіть команду "Перекласти" - виберіть у списку українську мову - натисн...

Ідеї

Інтерактивна віртуальна лабораторія: Створіть фліпбук, що включає віртуальні лабораторії з фізики в сервісі OurBoox. Учні можуть експериментувати з різними параметрами та спостерігати за результатами безпосередньо в книзі.

Комікс-фізика: Створіть фліпбук у форматі коміксу, де фізичні закони та експерименти представлені у веселій і динамічній формі. Використовуйте графіку та бульбашки для поясн...

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Картки вмінь - це маленькі курси підвищення кваліфікації для педагогів обсягом 2 год. з практичними інструкціями та ідеями. Вони допоможуть швидко опанувати конкретні методи й інструменти. Ваші нові знання будуть підтверджені сертифікатом (видається після виконання підсумкового завдання за змістом картки). Картки розробляються колективом учителів-практиків з використанням нейромереж.

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Щоб отримати сертифікат, відкрийте повний доступ до картки і виконайте завдання, яке відобразиться після відкриття доступу.

Сертифікати відповідають державним вимогам і рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію друзям, які теж цікавляться цією темою.

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?