Монтаж відео

Опис

Монтаж відео - це маніпуляції з розташуванням відеокадрів. Використовується для структуризації та подання всієї відеоінформації, включаючи фільми та телевізійні шоу, відеорекламу. В останні роки процес редагування відео різко популяризувався, завдяки поширенню спеціального програмного забезпечення, доступного для персональних комп’ютерів.  Монтаж може бути доволі складний та довготривалий, тому було створено кілька технологій, які допомагають людям у виконанні цього завдання. Програмне забезпечення для редагування відео на основі пера було розроблене для того, щоб надати людям більш інтуїтивний та швидкий спосіб, дозволити виконання потрібних операцій без довготривалого навчання.

Відео

Навчальні теми

Ми знайшли такі приблизні співпадіння з темами шкільної програми.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.