20.06 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)

Сонце

Опис

Сонце (лат. Sol) – зоря, що є центром Сонячної системи. Це майже ідеальна куля із гарячої плазми, розігрітої до світіння термоядерними реакціями, що йдуть в її надрах. Сонце випромінює в основному у спектрі видимого світла, в ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазонах та є найважливішим джерелом енергії для життя на Землі. Радіус Сонця становить близько 695 000 кілометрів, або в 109 разів більше земного. Його маса приблизно в 330 000 разів перевищує Земну. Приблизно три чверті маси Сонця складається з водню (~73%); решта – в основному гелій (~25%), з набагато меншою кількістю більш важких елементів, включаючи кисень, вуглець, неон і залізо. Сонце – зірка головної послідовності G-типу (G2V). Таким чином, його неофіційно, і не зовсім точно, називають жовтим карликом (його світло насправді біле). Він утворився приблизно 4,6 мільярда років тому в результаті гравітаційного колапсу речовини в області великої молекулярної хмари.

Науково-педагогічні публікації

Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.


Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.