20.06 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)

Інтерференція

Опис

Інтерференція (фізика) – зміна в характері звукових, теплових, світлових і електричних явищ, пояснювана коливальним рухом: у першому випадку частинок звучного тіла, в інших трьох – коливанням. Інтерференція світла – частинний випадок інтерференції для видимої області електромагнітного спектра; Інтерференція полів напруг – у фізиці кристалів; див. також Мартенситне перетворення; Інтерференція сигналів, або Завади – в зв'язку – все, що змінює або пошкоджує інформацію, що переноситься сигналами від передавача за допомоги каналу зв'язку до приймача (наприклад, сонячна інтерференція в супутниковому зв'язку);Інтерференція (лінгвістика) – наслідок впливу однієї мови на іншу.Інтерференція (психологія) – взаємні придущення психологічних процесів, що одночасно відбуваються; обумовлюється обмеженим об'ємом уваги, що розподіляється;Інтерференція (біологія): Інтерференція (ботаніка) – варіант конкуренції; несприятливі взаємодії, що виникають за наявності близьких сусідів того самого або близьких видів; Інтерференція (зоологія) – пригнічення або знищення тварин тваринами свого ж виду; Інтерференція (генетика) – подавлення кросинговера на сусідніх із точками, де вже відбувся обмін, ділянках; на практиці...

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.