20.06 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)

Швидкість

Опис

Швидкість, або погін, скорість, хуткість, прудкість, бистрота – фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який відбувалось переміщення. Швидкість – величина векторна, тобто вона має значення (модуль) і напрямок. У системі SI швидкість (точніше її абсолютна величина) вимірюється в метрах за секунду – м/с. В системі СГС одиницею вимірювання швидкості є сантиметр за секунду – см/с. В повсякденному житті найпрактичнішою одиницею вимірювання швидкості є кілометр на годину – км/год. В певних областях людської діяльності чи країнах використовуються специфічні одиниці швидкості, як, наприклад, вузол чи фут за секунду. У науці використовується також швидкість у широкому сенсі,...

Відео

Науково-педагогічні публікації

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.