Зв’язок організму людини із зовнішнім середовищем. Нервова система. Сенсорні системи

Зміст за програмою

Будова нервової системи. Центральна і периферична нервова система людини. Спинний мозок. Головний мозок. Поняття про соматичну нервову систему. Вегетативна нервова система. Профілактика захворювань нервової системи. Загальна характеристика сенсорних систем, їхня будова. Зорова сенсорна система. Око. Гігієна зору. Слухова сенсорна система. Вухо. Гігієна слуху. Сенсорні системи смаку, нюху, рівноваги, руху, дотику, температури, болю.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Оксана Коваленко 09.04.2023, 21:02
Сенсорна система рівноваги. Нюхова і смакова сенсорні системи
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 21:01
Біологія людини. Загальна характеристика сенсорних систем
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 21:01
Сенсорні системи. Зоровий аналізатор. Будова ока. Зір
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 21:00
Самостійна робота Сенсорні системи
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 21:00
Сенсорні системи Біологія 8 клас
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 20:50
Самостійна робота з теми "Нервова система" біологія, 8 клас
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 20:40
Самостійна робота. Тестові завдання. Тема: Сенсорні системи смаку, нюху, рівноваги, руху,дотику, температури і болю. pdf
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 20:39
Самостійна робота у вигляді тестових завдань з теми "Нервова система. Будова та функції. Головний та спинний мозок. Профілактика захворювань
Посилання

Оксана Коваленко 09.04.2023, 20:38
Сенсорні системи зору,слуху,нюху, дотику,рівноваги, руху, температури та болю. Самостійна робота у вигляді тестових завдань
Посилання

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.Курси

З кожної цієї теми можете отримати сертифікат з зазначенням вашого предмету.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua
"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.