Опрацювання текстових даних

Зміст за програмою

Об’єкти та їхні властивості. Дії над об’єктами. Основні об'єкти текстового документа. Програмне забезпечення для опрацювання текстів. Введення, редагування та форматування символів і абзаців. Додавання зображень із файлу та їх форматування. Додавання, редагування та форматування таблиць. Однорівневі списки. Сторінки документа та їх форматування. Підготовка документа до друку. Друк документа.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Лілія Медведенко 01.04.2023, 22:46
Тест "Опрацювання текстових даних в Microsoft Word"
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:16
Об'єкти текстового документа
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:15
Введення та редагування тексту у Microsoft Word
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:14
Форматування символів та абзаців у текстовому документі
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:13
Однорівневі списки у текстовому документі
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:12
Розглянемо способи вставлення зображень у текстовому документі. Властивості зображень. Редагування та форматування графічних об'єктів у Word.
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:10
Розглянемо способи вставлення зображень у текстовому документі. Властивості зображень. Редагування та форматування графічних об'єктів у Word.
Посилання

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.Курси

З кожної цієї теми можете отримати сертифікат з зазначенням вашого предмету.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.