Відносини власності. Економічні системи. Особливості економічного кругообігу

Зміст за програмою

Економічний зміст відносин власності. Об’єкти власності. Домінуючий об’єкт власності. Суб’єкти власності. Власність і організація виробництва. Право власності. Форми власності. Еволюція форм власності. Економічне значення захисту прав приватної власності. Тенденції розвитку відносин власності у розвинутих демократичних країнах. Реформування відносин власності в Україні. Роль приватизації та націоналізації об’єктів власності. Сутність та основні елементи економічної системи: економічні суб’єкти, способи координації їх діяльності, Зміст економічного кругообігу. Ринкова, командна, змішана економіка: принципи організації, схеми кругообігу. Зв’язок економічної ефективності і соціальної справедливості. Форми (моделі) ринкової економіки: ліберальна ринкова, соціальне ринкове господарство, демократичний соціалізм, модель «по один бік плану й ринку». Економічна система сучасної України.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Катерина Анатоліївна Марковська 24.02.2023, 15:47
Ринок. Економічна свобода та приватна власність
Посилання

Катерина Анатоліївна Марковська 24.02.2023, 15:41
Типи країн світу
Посилання

Катерина Анатоліївна Марковська 24.02.2023, 15:39
ТИПИ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
Посилання

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua
"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.