fbpx

Вебінар у запису (відбувся 09 жовтня)

Створення різнотипних інтерактивних матеріалів за допомогою вебсервісу Flippity


Після перегляду цього вебінару видається офіційний сертифікат на 2 год. (платно)Ви не в системі. , щоб повноцінно користуватись платформою.

Відео вебінару

Код

Розблокуйте подарунок! Під час вебінару спікер озвучив 4 запитання. Правильні відповіді - це і є код. Введіть його та отримайте один з можливих подарунків: безкоштовний сертифікат, знижка на придбання або кешбек.

№ 1
№ 2
№ 3
№ 4


Щоб надіслати код, спершу .


Про вебінар

Для кого цей вебінар?
педпрацівники різних напрямів

Чому ця тема потрібна?
Flippity - безкоштовний вебсервіс, який базується на таблицях Google. Має близько 30 типів практичних завдань та інтерактивних матеріалів на основі готових шаблонів: вікторина у формі квесту, вікторина у стилі "Своя гра", флеш-картки, настільна гра з фішками, Бінго, стрічка часу, хмари слів тощо. Окрім цього, сервіс дозволяє створювати декілька завдань, які роздруковуються на папері, а також має щоденні інструменти вчителя, які спрощують роботу в класі або під час відеозв'язку. У вебінарі ви ознайомитесь на практиці з усіма можливостями Flippity.

Який зміст?
щоденні інструменти вчителя для роботи в класі або під час відеозв'язку; створення робочих аркушів для друку на папері; створення різнотипних інтерактивних завдань для виконання в Інтернеті.

Як отримати сертифікат?
Переглянути вебінар (у прямому ефірі або в записі) і матеріали, пройти тест (ввести правильний код з відповідями).

Чи повністю вебінар безкоштовний?
Відеозапис вебінару - безкоштовно й доступно назавжди, а сертифікат і матеріали - платно.

Що за код?
Під час прямого ефіру спікер озвучить 4 запитання. Перший глядач, який введе код з правильними відповідями, отримає подарунок - безкоштовний сертифікат за вебінар; другий глядач - знижку 75%, третій - 50%. Усі інші отримають випадковим чином або знижку, або кешбек. Щоб скористатись подарунком, потрібно буде замовити сертифікат у той же день. Якщо ви оплатили сертифікат до введення коду, отримати подарунок неможливо, але код все одно є обов'язковим для видачі сертифіката.

Хто спікер?
Іван Іванов Іван Іванов засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи «УМІТИ», тренер з інформаційних та інноваційних технологій, педагогічний дизайнер.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей вебінар відповідає державним вимогам і рекомендується до зараховання педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 2 акад. год. (0,06 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133.

СКАЧАТИ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ

Ваші можливості:

Безкоштовно:

  перегляд у прямому ефірі
  перегляд запису
  обговорення у Facebook

За 60 грн:

  додаткові ресурси з теми
  розблокування подарунка
  сертифікат підвищення кваліфікації

Підпишіться на новини

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому найперше оголошується про запуск нових вебінарів і курсів. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Маєте запитання?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua