Вебінар у запису (13.11.2021)

Використання готових дидактичних 3D-моделей у навчанні

Відео вебінару

Під час прем'єрного показу вебінару або коли завгодно пізніше ви можете обговорювати тему з колегами в Youtube чи звернутись із запитанням до ведучого.

Код

Розблокуйте подарунок! На вебінарі ведучий озвучив 4 запитання. Правильні відповіді - це і є код. Введіть номери правильних відповідей та отримайте винагороду, яка згенерується випадковим чином: безкоштовний сертифікат, знижка на нього або кешбек для майбутніх покупок.

№ 1
№ 2
№ 3
№ 4

Щоб надіслати код, спершу зареєструйтесь у цьому вебінарі.

 Про вебінар

Для кого цей вебінар?
педпрацівники різних напрямів

Чому ця тема потрібна?
Сучасним учням важко довго фокусуватися на навчальному матеріалі, якщо його подано тільки в одному форматі. Щоб тримати увагу й інтерес, учителі комбінують формати: текст, зображення, відео, інтерактивні вправи тощо. Додайте до цього переліку 3D-моделі, адже це найбільш наочний спосіб вивчити будь-який об'єкт реального світу, роздивитись його з усіх боків у деталях. Існує чимало дидактичних 3D-моделей, які не потребують від учителя жодних навичок моделювання. Беріть і використовуйте очно або дистанційно з учнями будь-якого віку на будь-якому предметі.

Який зміст?
методичні поради та ідеї застосування 3D-моделей на різних предметах; огляд вебресурсів та мобільних додатків з готовими 3D-моделями; демонстрація роботи з 3D-моделями.

Як отримати сертифікат?
Переглянути вебінар і матеріали, пройти тест (ввести правильний код з відповідями).

Чи повністю вебінар безкоштовний?
Відеозапис вебінару - безкоштовно й доступно назавжди, а сертифікат і матеріали - платно.

Що за код?
На вебінарі ведучий озвучить 4 запитання. На цій сторінці введіть код, який складається з номерів правильних відповідей. Це відкриє вам один з подарунків випадковим чином: безкоштовний сертифікат, знижку на нього або кешбек для майбутніх покупок. Щоб скористатись подарунком, потрібно буде замовити сертифікат у той же день, коли ввели код. Якщо ви оплатили сертифікат раніше, до введення коду, отримати подарунок неможливо, але код все одно є обов'язковим для видачі сертифіката.

Хто ведучий?
Іван Іванов Іван Іванов засновник Центру нової освіти, автор і розробник платформи «УМІТИ», тренер з інформаційних та інноваційних технологій, педагогічний дизайнер.

Підвищення кваліфікації педпрацівників

Центр нової освіти Івана Іванова (платформа "УМІТИ") є суб'єктом підвищення кваліфікації.

Цей вебінар відповідає державним вимогам і рекомендується до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації обсягом 2 акад. год. (0,06 кредиту ЄКТС) згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133.

Ваші можливості:

Безкоштовно:

  перегляд прем'єри та запису
  можливість поставити запитання ведучому
  обговорення у Facebook чи Youtube

За 60 грн:

  презентація та корисні посилання
  розблокування подарунка
  сертифікат підвищення кваліфікації

Підпишіться на оновлення

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про запуск нових вебінарів і курсів. А також підпишіться на новий Youtube-канал "Уміти", де можна дивитись усі вебінари без реєстрації (натисніть ничжче кнопку "Youtube-канал" і далі на сторінці в Youtube натисніть "Підписатись").