Джим Ґудзик і машиніст Лукас

Опис

“Джим Ґудзик і машиніст Лукас” (німецька Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer) – фантастичний роман для дітей німецького автора Міхаеля Енде. Головними персонажами твору є локомотив Емма, машиніст Лукас та юнак на ім'я Джим Ґудзик (Jim Knopf), які разом вирушають на пошуки пригод з маленького вигаданого острова (Lummerland). Твір опубліковано в 1960 році. Книга стала однією з найбільш успішних дитячих книг німецькою мовою післявоєнного періоду. В 1961 твір отримав нагороду, як найкращий німецький літературний твір для дітей (Deutscher Jugendliteraturpreis) Успіх книги зумовив її переклад на тридцять три мови та вихід продовження під назвою Джим Ґудзик і чортова дюжина(Jim Knopf und die Wilde 13). Під час написання Енде не розглядав свою книгу як дитячий твір., а писав, як повідомляв, для себе. Перед публікацією книгу відхилило близько десяти видавництв.

Відео

Навчальні теми

Ми знайшли такі приблизні співпадіння з темами шкільної програми.

Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.


Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.