Екологія

Опис

Екологія (від дав.-гр. οἶκος – середовище, житло і λόγος – вчення, наука) – це наука, що вивчає закономірності відносин між організмами та довкіллям, а також організацію і діяльність надорганізмових систем (популяцій, видів, біоценозів, біосфери).Термін вперше запропонував німецький біолог Ернст Гекель в 1866 р. в книзі “Загальна морфологія організмів” (“Generelle Morphologie der Organismen”) для позначення біологічної науки, яка вивчає взаємодію організмів з їхнім середовищем. Стосовно рослин цей термін уперше був використаний данським ботаніком Е. Вармінгом 1895 року.

Науково-педагогічні публікації

Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.


Курси

Видається офіційний сертифікат на 4 год.


Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.