28.11 о 18:00 Zoom-тренінг "Створення мультфільмів за допомогою штучного інтелекту: нові ідеї та найсучасніші інструменти"(зареєструватись)

Види мистецтва. Народне і професійне мистецтво

Зміст за програмою

Учень / учениця знає види та засоби художньої виразності графіки, живопису, скульптури; види орнаментів і символіку кольорів; називає характерні ознаки вокальної та інструментальної музики; розуміє основні засоби музичної виразності, їхню роль у створенні музичного образу; орієнтується в особливостях народних пісень і танців, розуміє зв’язок народної і професійної музики; виконує пісні, зокрема з елементами театралізації, ритмічним супроводом; порівнює й інтерпретує зміст прослуханих вокальних й інструментальних творів програмної і непрограмної музики; розрізняє тембри співацьких голосів, українських народних інструментів; аналізує та порівнює тембри інструментів симфонічного оркестру; створює композиції з графіки, живопису, скульптури, використовуючи різні техніки та матеріали; застосовує правила симетрії й ритму під час створення декоративних композицій; відтворює природну форму тварин у різних художніх техніках; уміло добирає формат і варіанти розташування елементів композиції, передає плановість; виявляє емоційно-ціннісне ставлення до народного і професійного мистецтва; висловлює судження про загальнолюдські, естетичні й художні цінності, транслятором яких є мистецтво; усвідомлює українську культурну ідентичність, виявляє шану до мистецького надбання українського народу і гордість за нього; усвідомлює важливість творчої діяльності для самореалізації особистості.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Ще немає. Станьте першими!

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.



Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.

Курси

З кожної цієї теми можете отримати сертифікат з зазначенням вашого предмету.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.