Антична цивілізація. Періодизація. Балканський півострів. Афіни і Спарта. Греко-перські війни. Релігія та міфологія. Освіта, спорт

Зміст за програмою

Періодизація історії давніх Греції та Риму. Природно-географічні умови Балканського півострова. Археологічне відкриття Мінойської й Ахейської палацових цивілізацій. Давньогрецьке суспільство. Афіни і Спарта. Греко-перські війни. Утвердження демократії в Афінах за Перикла. Господарювання і повсякденне життя в Давній Греції. Грецька релігія та міфологія. Античні олімпійські ігри. Сім’я, освіта та виховання афінян і спартанців.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Марія Матвійчук 08.03.2024, 07:53
Релігія в Давній Греції
Посилання

Марія Матвійчук 25.02.2024, 21:05
Традиції повсякденного життя в Давній Греції
Посилання

Марія Матвійчук 11.02.2024, 11:51
Персько-грецькі війни
Посилання

Марія Матвійчук 01.02.2024, 19:49
Стародавня Спарта
Посилання

Марія Матвійчук 28.01.2024, 15:11
Афіни- батьківщина демократії.
Посилання

Марія Матвійчук 18.01.2024, 17:21
Велика грецька цивілізація ( хмаринка слів)
Посилання

Марія Матвійчук 15.01.2024, 09:07
Поліс- місто-держава в Давній Греції.
Посилання

Марія Матвійчук 08.01.2024, 19:45
Природа і населення Давньої Греції
Посилання

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.