Природнича освітня галузь. Я у природі

Зміст за програмою

Україна – моя країна. Рідний край. Природа рідного краю. Моє місто (село). Моя адреса. Сонце та його значення для життя на Землі. Повітря. Значення повітря для живої природи. Вода. Значення води у природі та житті людини. Водойми рідного краю. Ґрунт. Значення ґрунту для живої природи. Рослини і тварини рідного краю. Поняття про форму Землі. Глобус – модель Землі. Обертання Землі навколо власної осі та Сонця. Рік. Доба. Вплив Сонця на сезонні явища в природі. Пори року та їхні ознаки. Погода та її елементи. Особливості життя рослин і тварин у різні пори року. Людина. Взаємозв’язок людини і природи. Правила безпечної поведінки в довкіллі. Взаємозв’язки в природі. Рослини і тварини рідного краю, які потребують особливої охорони. Охорона природи.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Обмін ресурсами

Знаєте ще корисні ресурси з теми? Поділіться посиланням! За кожне отримаєте 20 грн на бонусний рахунок, а за декілька - грамоту. Це не обов'язково ваші власні матеріали: будь-що з відкритих джерел.


 Щоб додати ресурс, увійдіть / зареєструйтесь на сайті.
Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:20
Різноманітність рослин України
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:20
Світ тварин. Звірі в лісі
Посилання

Лілія Медведенко 30.03.2023, 15:19
Світ тварин. Птахи в лісі
Посилання

Анастасія Візняк 29.10.2022, 10:49
Значення води у природі та житті людини
Посилання

Анастасія Візняк 29.10.2022, 10:26
Які бувають рослини?
Посилання

Анастасія Візняк 29.10.2022, 10:26
Земля - годувальниця
Посилання

Анастасія Візняк 29.10.2022, 10:15
Вода - запорука життя
Посилання

Анастасія Візняк 29.10.2022, 10:14
Значення сонця і повітря для людини
Посилання

Лілія Медведенко 31.08.2022, 18:55
Я мандрівник. Матеріали по темі
Посилання

Терміни, поняття, явища

Тут ви бачите деякі терміни й поняття, пов'язані з цією темою або загалом з предметом. На сторінці кожного терміну ви побачите добірку ресурсів.Курси

З кожної цієї теми можете отримати сертифікат з зазначенням вашого предмету.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua
"База ресурсів за класами й предметами" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за класами, предметами й темами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.