Художньо-практична діяльність

Зміст за програмою

Спів (співацька постава, дихання, інтонація, дикція). Гра на музичних інструментах: створення варіантів ритмічного супроводу до пісні, ритмічних послідовностей тощо. Імпровізації голосом, пластикою, на музичних інструментах. Відтворення рухами характеру, темпу, ритму музики. Інсценізація пісень, створення театралізованих образів. Ознайомлення з нотною грамотою. Малювання графічними матеріалами, фарбами. Використання різних ліній, плям, форм, кольорів та їх відтінків для створення візуальних образів. Розміщення зображень на аркуші, у просторі, компонування елементів композиції (площинна, об’ємна). Дослідження довкілля, виявлення цікавих, незвичайних об’єктів для створення художніх образів. Вирізування, конструювання з паперу та інших підручних матеріалів. Робота з природними матеріалами. Елементарна стилізація форм оздоблювальних елементів різних видів декоративно-прикладного мистецтва (народна іграшка, розпис, витинанка, писанка тощо). Ліплення з пластичних матеріалів різними (простими) прийомами і способами. Прикрашання місця, де навчається, живе. Організація робочого місця. Дотримання охайності та правил техніки безпеки. Інсценізація (виконання нескладних ролей), етюди-наслідування. Відтворення елементарних танцювальних елементів. Імпровізації засобами пантоміми (міміка, жести). Використання видів мистецької діяльності для задоволення та поліпшення емоційного стану.

Дидактичні матеріали

Добірка теоретичних і практичних навчальних матеріалів з різних джерел.

Інструменти

Веб-сервіси / програми, які можна використати в цій темі.
Праворуч від назви вказано мову інтерфейсу та надано посилання на інструкцію (не в усіх інструментах).

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію про цю сторінку в меседжерах або соц. мережах та отримайте 5 грн на бонусний рахунок. Ви можете отримувати 5 грн щодня за поширення будь-якої сторінки Бази ресурсів (1 раз на добу, потрібно бути зареєстрованим користувачем).

  Telegram

Підпишіться на всі новини

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про появу в Базі ресурсів нових класів і предметів, а також про запуск нових навчальних курсів. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua
Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені. База ресурсів як бібліографічний покажчик не несе відповідальності за зміст та дотримання авторського права на ресурсах. Якщо на вашу думку якийсь матеріал слід видалити, напишіть нам.