Володимир Зеленський

Опис

Володимир Олександрович Зеленський (нар. 25 січня 1978(19780125), Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Українська РСР, СРСР) – український державний діяч, шостий і чинний Президент України з 20 травня 2019 року[⇨]. До вступу на посаду здобув популярність як шоумен, актор, комік, режисер, продюсер і сценарист. Був співвласником і художнім керівником “Студії Квартал-95” (2003–2019) та генеральним продюсером телеканалу “Інтер” (2010–2012). Політичну кар'єру розпочав 2019 року та балотувався на виборах президента України 2019 року. За підсумками голосування обраний Президентом України[⇨]. Кар'єрний шлях розпочав з участі в КВК у командах “Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит”, “Збірна Кривого Рогу” та “95-й квартал”, в останній з яких Володимир Зеленський був капітаном, актором і автором більшості номерів[⇨]. 2003 року, після виходу з КВК, його команда “95-й квартал” почала давати концерти на телебаченні. Уже як “Студія Квартал-95” 2005 року команда створює шоу “Вечірній квартал”, в якому Володимир Зеленський постає ідеологом, автором, режисером і провідним актором[⇨]. У 2010–2011 роках працював генеральним продюсером телеканалу “Інтер”[⇨]. Упродовж своєї кар'єри виступав у численних телепроєктах...

Відео

Навчальні теми

Ми знайшли такі приблизні співпадіння з темами шкільної програми.

Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.
Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.