Освітня платформа для педагогів

Плекаємо освіту України через якісний професійний розвиток освітян.

Платформа "УМІТИ" є суб'єктом підвищення кваліфікації педпрацівників (КВЕД 85.59). Наші освітні пропозиції завжди з актуальних тем і відповідають державним вимогам. Сертифікати рекомендуються до зарахування педпрацівнику як підвищення кваліфікації згідно Закону України “Про освіту”, Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133.

  Пошук по сайту


Виберіть свій предмет та / або вкажіть ключове слово.

Вебінари
Вебінари мають унікальний формат, схожий на пізнавальні телешоу: ведучий знаходиться в віртуальній студії та проводить вікторину за темою вебінара. Перегляд доступний безкоштовно, сертифікат - платно. Учасники вікторини можуть отримати сертифікат у подарунок.

Вебінари в запису:


Картки вмінь
Картки вмінь - це практичні інструкції та ідеї з вашого предмету. Кожна картка - це 2 год. підвищення кваліфікації (КВЕД 85.59).

Нове додане:


Курси
Курси підвищення кваліфікації з різних напрямів. Розпочати навчання можна будь-коли, завжди доступна консультація з тьютором, кінцевих термінів немає. Перегляд матеріалів безкоштовний. Сертифікат видається одразу після проходження курсу (платно).

Нове додане:База ресурсів
Це каталог Інтернет-джерел, який полегшує підготовку до занять. Тут містяться посилання на відео, дидактичні матеріали та наочність за класами, предметами й темами згідно чинних навчальних програм. Використання повністю безкоштовне.

Оберіть потрібний клас:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

База термінів
Це каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, де містяться посилання на відео, зображення, інтерактивні завдання, публікації. Використання повністю безкоштовне. Знаходити потрібне можна за напрямом (предметом) або ключовим словом. База оновлюється щодня згідно ваших запитів.

Нове додане:

База порад
Це каталог ідей, корисних посилань та рекомендацій з актуальних педагогічних тем. Контент у цьому каталозі згенеровано нейромережами. Використання повністю безкоштовне. Знаходити потрібне можна за тематичною категорією або ключовим словом. База оновлюється щотижня згідно ваших запитів.

Нове додане:

Розробки
Дидактичні матеріали в цифровому вигляді, які урізноманітнюють або збільшують ефективність навчання. Більшість з цих розробок є ексклюзивними: їх немає на інших сайтах. Після придбання автоматично відкривається доступ до завантаження.

Нове додане:Інтелектуальне дозвілля з практичною користю.

Щотижня (з понеділка до неділі) ви можете розв'язувати головоломки на швидкість і змагатись за першість у рейтингу. Винагорода - 250 грн на бонусний рахунок (ці кошти можна витратити на підвищення кваліфікації чи придбання розробок). Щоб потрапити в рейтинг, у кожному тижневому змаганні потрібно зіграти мінімум 2 рази. Ваш загальний результат - це середній витрачений час на всі розв'язані головоломки протягом тижня. Чим цей час менший, тим вище ви в рейтингу.

Поточне тижневе змагання триває до 21.07.2024, 23:45.

Підтримка ЗСУ
У нас велика спільнота, тому ми здатні на багато!

Тут можна регулярно донатити від 25 грн на потреби ЗСУ. На знак вдячності ми даруємо вам добірки корисних матеріалів для роботи. Щодня нова добірка.

Збір до фонду "Учитель іде в ЗСУ" на поточні потреби педагогів на фронті..

Пошук роботи
Актуальна база педагогічних вакансій з 2645 сайтів з працевлаштування в Україні. Інформація надається агрегатором Jooble. Компанія постійно працює над тим, щоб процес працевлаштування був максимально комфортним та швидким для пошукача.

Спільнота Facebook
Фейсбук-спільнота "Уміти вчити" - одна з найбільших освітянських спільнот в Україні (понад 170.000 учасників), де педагоги обмінюються досвідом, публікують професійні новини та запрошують на заходи. Можна вільно робити до 3 дописів на тиждень, а також замовити просування комерційних дописів.

Канал Youtube
Вебінари, поради й інструкції з використання штучного інтелекту та інших сучасних технологій в освіті. Щоб підписатись, відкрийте канал і натисніть кнопку підписки.

Канал Viber
У Viber-каналі "Уміти вчити" публікуємо методичні матеріали, ідеї та поради, найперше оголошуємо про нові курси, вебінари, розробки. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.