Оберіть предмет:
Ще немає.

Про Базу ресурсів

"База ресурсів" - це каталог Інтернет-ресурсів, який полегшує щоденну роботу педагога - підготовку до занять. Тут містяться посилання на відео, дидактичні матеріали, наочність з різних джерел за класами, предметами й темами згідно чинних освітніх програм. Ми не перепубліковуємо матеріали, а лише даємо можливість знаходити й переглядата сторонні ресурси. Перегляд повністю безкоштовний. Готуючись до занять, починайте з "Бази ресурсів", бо тут багато чого є й ви заощаджуватимете свій час.

Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на оновлення

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому оголошується про появу в "Базі ресурсів" нових матеріалів, а також про запуск курсів підвищення кваліфікації. У цьому каналі немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

Пишіть на пошту info@umity.in.ua
Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити, напишіть нам.