Сьогодні о 18:00 Zoom-тренінг "Сучасні педагогічні можливості інтерактивних дошок і панелей"(зареєструватись)

Громада

Опис

Громада – група людей, об'єднаних спільністю становища, інтересів тощо.Громада – об'єднання людей, що ставить перед собою певні спільні завдання; організація: Релігійна громада – релігійне об'єднання.Громада – адміністративно-територіальна одиниця місцевого самоврядування (див. також Община, Муніципалітет): Територіальна громада – первинна (базова) адміністративно-територіальна одиниця місцевого самоврядування України. Об'єднана територіальна громада ― вид територіальних громад в Україні у 2015–2020 роках. Сільська община (громада, мир) – форма самоврядування на рівні стану в Російській імперії. “Громади” – національно-культурні, освітні та громадсько-політичні осередки другої половини XIX – початку XX століть.

Відео

Навчальні теми

Ми знайшли такі приблизні співпадіння з темами шкільної програми.

Картки вмінь

Видається офіційний сертифікат на 2 год.



Поділіться цією сторінкою з колегами

Поширте інформацію та отримайте 5 грн на бонусний рахунок (нарахується, якщо ви зареєстрований користувач, 1 раз на добу).

  Viber  Telegram

Підпишіться на новини в Viber

Долучайтесь до Viber-каналу "Уміти вчити", у якому публікуються методичні матеріали та оголошення про нові курси, вебінари, розробки. Там немає спілкування, тож він не відволікатиме вас від роботи й відпочинку.

Зворотний зв'язок

Знайшли помилку, маєте запитання або скаргу?

"База термінів" - це безкоштовний каталог Інтернет-джерел за термінами, поняттями, явищами, який полегшує вашу щоденну роботу - підготовку до занять. Приємного використання!

Про авторське право та відповідальність: ми не перепубліковуємо жодного матеріалу, а лише подаємо посилання на першоджерела, де матеріали безпосередньо розміщені (як бібліографічний покажчик). Платформа "УМІТИ" не несе відповідальності за зміст і дотримання авторського права власниками сторонніх ресурсів. Якщо, на вашу думку, якесь посилання слід видалити з нашого каталогу, напишіть нам.